bugün

ismini merak ettiğim gerçekten çok güzel parçaları olan sanatçı...
**
taksimde nerede çaldığını merak ettiğim, öğrenirsem gitme sebebim olacak olan sanatçıdır.
Arkadaşım olan ve adı Serkan Çevik olan muhteşem ses...
Bu eylül akşamında...
Çok yalnızım sevgilim gibi güzel parçaları da olan sanatçıdır...
fazla patlama yapmamış olduğu halde gidip albümünü bana aldıran bir sanatçıdır. albümündeki hemen hemen her parça ayrı ayrı çok güzeldir. piyasadan silinmiş olması üzücü.
(bkz: savaş oğuz)
(bkz: serkan çevik)

muhteşem bir sesi var bu adamın,hangi şarkıyı söylese cuk oturuyor.eğer bir yerde sahne alıyorsa kesinlikle gidip canlı canlı dinlenmesi gereken bir adam.*
http://www.youtube.com/watch?v=HUfiUU33oK8

Yukarıdaki parçada ilter Kurcala'nın eşlik ettiği müzisyen. Sesi billur gibi olan bu adamın sadece barlarda garlarda söylememesi lazım sanki!
ne desem adlı şarkıda döktüren ancak uzun zamandır göremediğimiz yetenekli sanatçı.
eylül akşamı gibi muhteşem bir eserin sahibi, sabahtan beridir dinliyorum bıktırmadı bir türlü.
yıllardır idolüm olan, kick tekniğini türkiyeye getirmiş, ülkemizin en iyi gitaristlerindendir.
adamı youtube'tan izlerken yıllar sonra sonra bir gün kendimi onunla karşılıklı yemek yerken bulmuştum. uzun süre konuşmuştuk ve genç bi müzisyen olan bana çok nasihatta bulunmuştu kendisi. daha sonra da karşılaştık, sohbet ettik, gitar çaldık filan.
şunu diyebilirm ki çok iyi bir insan ve çok mütevazi bir kişiliğe sahiptir kendisi.
defalarca şu şarkısıyla http://www.youtube.com/watch?v=ypiypHarR30 hüznü zirvede yaşadığım ses sanatçısı.

--spoiler--
yine gel be oğlum nerelerdesin.
--spoiler--
ne desem adlı şarkıyı erhan güleryüz den alıp 'ulan erhan abi mi söylüyor' tadında yorumlayan insan. çok da hoş sesi vardır.
"ne desem" ve "eylül akşamı" gibi doyulmaz parçalara imza atmış pek bilinmeyen değerli sanatçılardan.
gitar ustası demektir.
ayna grubu solisti erhan güleryüz'ün şiirlerini şarkılaştırmış sanatcı. ne desem ve eylül akşamı şarkıları efsanedir. eski yılları hatırlatır.