bugün

sonuçları ne kadar güzel olursa olsun, sabır gerektiren ve sol el parmak uçlarına fena halde acıtan eylemdir. *
akdeniz akşamları'ndan başlayan nothing else matters'la tıkanan bir yoldur.
öğrenmekle ne kastedildiğine bağlıdır, 3 akor gitaristi olmak vardır, sweepten tutup tappingin legatonun vs ustası olmak vardır.
karizma olmak, kızların kalbine patika yoldan kestirmeden çıkmak demektir.
bahsedilen gitar bas gitarsa öğrenme aşaması kolay olacak, ustalaşmak ömür yiyecektir.
gitar çalmayı öğrenmek isteyen bazı gençler ilk başta çok heveslidir.hatta gidip en baba gitarı alır o istekle.fakat sora belli bir süre parmak egzersiz yapacağını duyunca morali bozulur.bir müddet o egzersizleri yapar dağa sonrada .okarım gitarına deyip gitarı bırakır.
cok kolay halbuki. 2 a$$agi, 2 yukari. ben cok iyi calarim. arkada$ ogretti.
27 yaşımda girdiğim yol.

sol parmak uçları nasırlaşınca daha kolay olacak diyolla. yandı, çizildi, mahvoldu lan. allahtan kursu veren eleman 1 ayın sonunda sweet dreams'i 2. ay sonunda da californication'u çalarsın dedi de, küsmedim alete. *
bazı yaratıklara göre kız tavlamanın ilk evresi.

+ lan bilardoya niye gitarla geldin?
- şey ha akor yaptırcam abi.
+ hassibe ordan ibiş yalan söylüyosun bari her hafta aynısı söyleme.
hiçbir zaman klasik gitarla başlanır, ardından elektroya geçilir diye bir kanun yoktur. hangisinde uzmanlaşmak istersen onunla başlarsın. ayrıca bolca çalışmak lazımdır, ki çok iyi gitaristlerin bile ihtiyaçları olmadıkları halde günde 10-12 saat çalıştıklarını ve yngwie malmsteen gibi bir adamın bile hala parmak egzersizleri yaptığını gayet iyi biliyoruz.
demek ki çok iyi gitaristlerin bile çalıştığını düşünürsek yeni başlayanların çok çok daha fazla çalışmaya ihtiyacı varmış.
zamanla sol el parmak uçlarının neredeyse nasırlaşmasına hazır olmayı gerektiren durumdur.
8. Sınıftan 9a geçtiğim yaz başladığım eylem. Çok da iyi gittim, güzel öğrendim. Ama hala tamam ben oldum diyemem yani.
15 yaşından beri başlamak istediğim kurs araştırdığım,tutoriallar indirdiğim olay.
(bkz: öğrenemedi)
ilk başta çok zor bu ne amk diyebilirsiniz ama tadına varınca bırakmak istemezsiniz ama alete saygı duyun başladıysanız öğrenin gerisini getirin. Sanata Saygı.
bol bol pratik ister, ilk olarak en altta ki tel " mi " ona alışmak için jengle bells çalınabilir.
sadece en altta ki tel " mi " ile çalınıyor.
Öğrenmek istediğimdir aktivitedir.
Fade to black çalmayı öğrenmek istemiştim bi ara.
Sonra anladım ki benden bi bok olmaz.
ben trompet aldım üflemeli. gitarı herkes çalıyor farklı olmak lazım.
50 liralık bim gitarı ve songsterr adlı site ile ucuza kapatabilirsiniz. Baktınız sarıyor ozaman sağlam bir şey alırsınız elinize. internette bol bol kaynak video var.
an itibariyle öğrenme isteği ile yanıp tutuştuğumdur.
Armoniyr dair bilgim sadece nota okumak olsa da umut var, umarım tükenmez :/
7 ya da 8. sınıftayken * işten kaytarmak için yüzme kursuyla beraber konservatuara gitmiştim gitar için. orada öğrendik işte bir şeyler. gitarımın telleri paslandı. arada çıkartıp tıngırdatıyorum kafama göre.