bugün

Sahil kasabalarinin aranan yuzudur. Genellikle saclari uzun boylari kisadir.
Boyum uzun olum sallama.

Akdeniz akşamları çalarlar, ben çalmam.

Eylül akşamı şarkısını ezbere bilirler, ben bilmem.

Sesleri genelde güzeldir, ben söylemem.
her anlamda gitarın ekmeğini yiyen erkektir.

gerek para kazanır, gerek manita ayıklar. gerçi iyice ayağa düştü gitar, barzo barzo tipler ortalıkta dolanmaya başladı, üç beş akor öğrenip başımıza paco de lucia kesiliyorlar. böyle artizlere ağızlarının payını vermeyi severim ama, çok göt edip göndermişliğim vardır. diyelim ortamda bu barzo gitaristlerden var, hatunlara yazılmaya çalışıyor filan. önce dinliyor gibi yapıp, sonra "ya ben de hiç çalamıyorum" filan diyorum, eleman iyice coşuyor. Sonra lavuk sigara içerken kenara koyduğunda gitarı, "bi bakabilir miyim" diyorum, tabi eleman "tabi ne demek" filan diyor.

sonra stairway to heaven, tears in heaven, nothing else matters şeklinde giriyorum. o am-g-f-e dizisinden başka bir sikim bilmeyen barzo gitarist şok. o yüz ifadesini görmek için siz de bunu yapın.
saçları uzun boyu da uzun olan bendenizin aralarında bulunduğu grup. kendi çapımızda tıngırdatıyoruz işte. manita olayları yalan dolan. zaten bir yerden sonra tek manitanız bu alet oluyor, zira çok emek isteyen bir şey. ayrıca iki akor basan herif çalıyorum havalarına girmesin acayip itici oluyor.
Benimdir, saçlarım öyle uzun değil, boyum da kısa değil, sahil kasabalarında da takılmıyorum. Ama çalıyorum.
güncel Önemli Başlıklar