1. 1.
  Ailesi tarafindan disarida oynamasina izin verilmeyip, bilgisayar oyunlarina ve hafta sonu kurslarina mecbur edilen küçük Mertcan'in hakli isyanidir:
  https://video.uludagsozluk.com/v/gitar-kursunu-anladık-keman-kursu-noluyor-71199/

  ... cumbio
 2. 2.
  Keman yaylı çalgılar arasında en çok tercih edilenidir, sanılanın aksine illa küçük yaşlarda keman eğitimine başlamak zorunlu değildir, istersen 60 yaşında da keman eğitimi almaya başlayabilirsiniz, bunun bir çok başarılı örneği de bulunmaktadır.

  Yazımda izmir’de keman dersi alabileceğiniz başarılı keman kurslarına, kurumlara yer verdim, kemanda, müzikte, genel olarak sanat’ta başarılı olmak istiyorsanız doğru keman kursundan, doğru sanat merkezinden eğitim almanız önemlidir çünkü öğretmen size sanatı sevdirirse daha hızlı ve eğlenerek gelişim gösterirsiniz fakat öğretmeni sevmezseniz uğraştığınız sanat dalından veya kemandan soğuyabilirsiniz.

  Bahsettiğim sebepler dolayısıyla, evime yakın olsun, sıkılınca gideyim demekten öte, düzgün olmasına ve kaliteli olmasına özen göstererek bir keman kursu seçmeniz önemlidir, eğer bir bakkaldan bir şey satın alıyorsanız evet, evinize yakın olması önemlidir fakat aldığınız şey “hizmet”se ve özellikle “eğitim hizmeti”yse o halde evinize en yakın olanı değil, sizin en çok içinize sineni tercih etmelisiniz. Aşağıda web siteleri sıralanmış sanat merkezlerini arayıp keman dersleri için bilgi alabilirsiniz, her biri izmir’de ders alabileceğiniz kaliteli sanat merkezleridir, her biri eğlenceli ve kaliteli bir eğitim anlayışını benimsemiş sosyal ve renkli keman kurslarıdır.

  http://www.erturgutsanatm...ik-kursu/keman-dersi.html
  http://rapsodisanat.com/d...-kursu/keman-kursu-izmir/
  http://artnmoreizmir.com/kurslar/keman-kursu/
  http://taskagitsanat.com/keman-kursu-izmi.html
  http://sozkonususanat.com.../muzik-kursu/keman-kursu/
  http://365sanat.com/keman-kursu-izmir/
  http://kemankursuizmir.com/
  http://kemandersiizmir.com/
  http://kemankursuizmirbornova.com/
  http://luvisanat.com/keman-kursu-izmir/

  Yukarıdaki kursların her birini arayıp çok daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Keman kursu fiyatlarını telefonla arayıp öğrenebilirsiniz, her kursun kendi belirlediği bir fiyat politikası vardır, kesinlikle ucuz kurs kötü, pahalı kurs iyi diye bir şey yoktur, fakat ucuz diye de en kötü kursu seçmek büyük bir hatadır.

  Fiyat konusu keman kursu seçerken kıstas olmamalıdır, gidip keman kursunu ziyaret ettikten sonra size uygun olanı seçmeniz en doğrusudur, kursun giderleri daha azsa, biçtiği maddi değer daha düşükse tabi ki fiyatı düşük olabilir ama bu kötü bir kurs olduğu anlamına gelmez veya kursun giderleri fazla, harcamaları daha fazlaysa fazla para istemesi kötü bir şey değildir, ders almak istediğiniz kursu fiyatına göre pahalı ucuz, iyi kötü diye yargılamadan kesinlikle ziyaret edip arayıp bilgi almalısınız.

  Yukarıda sıraladığımız keman kurslarında da eminiz ki izmir kurs fiyatları çerçevesinde uygun fiyatlı bütçenizi yormayacak keman kurslarıdır, emeğe fiyat biçmek zordur çünkü satın alınan şey bir “değer”dir.

  Umarım en kısa sürede size en uygun keman kursunu bulabilir ve ders almaya başlayabilirsiniz. Bol kemanlı günler dilerim.
  ... rapsodi sanat