bugün

Bizim sözlük mericlerine benzeyen çocuktur.

Bi vajina için hayatını karartmış.

Valla la sözlükte de bir sürü var bunlardan.
Kuruş vermem. Karıya hava atmak için suya atlarken düşünecekti. Etrafta bir sürü öksüz yetim fakir varken onlara yardım yaparım.
ben aslında o kızı merak ediyorum
acaba çocuk felç geçirdikten sonra
vicdan azabı çekiyor mu

yada yastığa başını rahat koyuyor mu
yada bir kere o çocuğun yüzüne bakabildi mi

valla zamane kızlarınin çoğu ilgi orospusu olmuş.
erkekler her dedigimi yapsın derdindeler..
Ekşide görmüştüm geçenlerde.

Arkadaki onu gaza getiren orospu yüzünden hepsi. Umarım iyileşirsin kardeşim. Allah acil şifalar versin.
O kızı suya atıp, ahaha ölüyorsun diyen çıkmamış bir tane.
O arkada gaza getiren kızı bulup onu sokacaksın. Herkes her şeyi ne kadar da biliyor he.

Bak gene kötülere bir şey olmadı.
kıza orospulaktan mühebbet verilmesi gereken vakka.
Kucuk bir ilgi orospusu yuzunden felc gecirmis ve buyuk ihtimalle de boyle yatalak bir hayat surecek olan cocuktur. Ki buna da hayat denir mi bilemiyorum...

Helal olsun, ardindan atlama hasta olursun diyerek durdurmaya calisan cocugu yetistiren aileye...

Acaba suan buna sebebiyet veren ilgi orospusu ne yapiyordur, bu cocuk aklina geliyor mudur...
bir kaşarın gaza getirmesiyle felç kalmış olan çocuktur.
arkadaşlar konu önemli. başlığı gündemde tutalım lütfen.
Sağlık bakanlığının onayını bekleyen ailedir. Bakanlığın arkadaşa yapılacak müdahaleye onay vermesi için elinden kimin ne geliyorsa, yapması önemlidir. anneyi telefonundan arayıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz. gündemde tutalım!
lisede sen bunları akıl edemez miydin ? o yanında atlamayın,yapmayın diyen çocukla aynı yaştalar.çocukmuş hassiktir oradan.15,16 yaşındasın karşında gazladığın çocuk boğuluyor ve hala gülüyorsun sonrada çocuk oluyor bu çocuk değil orospu çocuğu.
üzülün lan sadece üzülün, şifa dileyin gerizekalılar. yok kız kaşarmış yok çocuk aptalmış. çocuk lan bunlar. amına koduğumun gevşekleri sizi. delirttiniz lan beni de.

allah bildiği gibi etsin lan sizi her boka söyleyecek bir lafı olan mallar, o kız kaşarsa siz daha kaşarsınız, o çocuk malsa siz önde gidenisiniz. o çocuklar sizden vicdanlıdır amına koyim.
keşke "atlama hasta olursun" diye uyaran arkadaşını dinlemiş olsaydı.
ama insan o yaşlarda kız/erkek arkadaş seçemiyor.

çocuk zor durumdayken kahkaha atan yaratık, potansiyel konsomatris.
"bu çocuk şimdi kurtulsa ne yazar? yine birisinin peşinden gider bir yerlere atlar. azıcık beyin."
nasıl bu kadar vicdansız olabiliyorsunuz. kendini annenin/babanın yerine koy. bu hatayı 15 yaşında, çocukken yapmış, bir insanın en salakça şeyleri yaptığı dönemler. sen diyebiliyor musun ki 15 yaşımda hiç hata yapmadım. üstelik kimse bu salaklığın bu kadar ağır sonuçlar doğurabileceğini düşünmezdi. arkadaşları bile zatürre olursun çık diyorlar. nereden tahmin edebilirlerdi? oh olsun diyorsun ve bu entryin bu kadar beğeni alıyor. mal mısınız
Dalyan gibi çocukmuş üzüldüm. O kezoya da kufrettim.
Felç geçirmesinin sebebi bence kesinlikle hipotermi değil. O kadar kısa sürede hipotermi belirtileri ortaya çıkamaz bile. Eksi 50 derece gibi ekstrem soğuklarda bile rahat beş on dakika yaşayabilirsiniz. Felç geçirnesinin sebebi büyük bir ihtimalle beyninin oksijensiz kalması. Muhtemelen ayağına kramp girdi ve panikledi.

Keşke o fahişenin gazına gelmeseydi. Ama sonuçta doğal seçilim yapacak bir şey yok.
anası çocuğa niye bebek gibi davranıyor onu anlamadım.
geri zekalı ergenlere ibret olsun. gerçi ergeni olgunu fark etmiyor, önünde kukusu bulunan götü boklu nisa taifesine şov ve güç gösterisi yapmak, kendini kanıtlamak için türlü saçmalık ve şebeklik yapmak her erkegin kanında var. akıllı olun biraz, degmez çürük yumurta kokulu bir kuku için. bu arada genç kardeşimize çok geçmiş olsun. umarım tedavi olur ve iyileşir.
bir am uğruna yarab ne hayatlar sönüyor.
Allahım acil şifalar versin.

Ne güzel de bir çocuk maşallah.

Gözlerim doldu daha fazla izleyemedim.
Köprüden atlayacak olan adama atla dediği için intihara teşebbüs eden kevaşelerle, bu videoda arkadan sesi gelen yırtık gülüşünü siktiğimin orospusu arasında bir fark yok.
Köprüdeki olayda atla diyen orospular ceza almıştı. Bu cırtlak gülüşlü orospuyla da uğraşan biri çıkar umarım.
hayat güzel diyenlere kapak olmuş ve dünyanın leşten ibaret olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiş çocuktur.
kabahati gaz veren kıza atan çok olmuş. keşke gaza gelip suya girmeseydi diyenler de çok. ama bu sözler o çocuğun acısını artırmaktan başka halta yaramaz.
olan olmuş. 15 yaşında bir genç... kanı deli akıyor, kış mevsiminde suya da girer normaldir.
ama piyango ona vurmuş işte. rusya ve avrupa'da her yıl yüzlerce kişi epifani bayramında buz gibi suya giriyor hangi biri felç kalıyor?
iki kişi girmişler, ama yalnızca bu çocuk felç kalmış. hayat piyangodur.
Videoyu izleyemedim. Allah şifa versin.
Peki ya o arkadaki kaşar ...
Üzülmediğim çocuktur. Bir am uğruna felç geçirmeyi göze alan adama haktır bu.