1. 1.
    bu sene bolca göreceğim ve güleceğim kız tipi. muhtemelen o ilk gün nerdensin, nerelisin bla bla geyiğini yaptığı insanlarla üniversitenin son senesi selamlaşmıcaklar bile.
    1 -1 ... the trooper
  2. 2.
    nerdensin nerelisin sorularını kendini belli etme çabası olarak algılayan üniversiteyi yeni kazanmış ergen hezeyanı. alın size tek cümlelik tanım.
    7 -2 ... aglaya ivanovna
  3. 3.
    ilk zamanlarda babasının kuş kadar maaşını aklına getirmeyip garip adamın gönderdiği parayı sırf gösteriş uğruna zengin arkadaşlarıyla beraber lüks yerlerde çarçur edecek kızımızdır. bir süre sonra aç geçirdiği günlerin ardından akıllanması muhtemeldir.
    1 ... lord lokhraed
  4. 4.
    eğer bar/ cafe gibi bir ortamdaysa 10 dakıka ıcınde 5 kez tuvalete giden kızdır. ben burdayım der durur.
    2 ... denizlerin efendisi trakyali
  5. 5.
    he bi de erkek gibi konuşmayı çok sever bu kızlar. 'abi, harbi mi?, hafız, hacı, s.ktiret' tarzı argo kelimeleri cümlelerine homojen miktarda dağıtırlar ve ilgi de çekerler.
    ... the trooper
  6. 6.
    En umursanmayacak durumda bile enteresan tepkiler veren kız tipidir. '' Uf yaaa... Oha falan oldum..'' gibi lafları vazgeçilmezi olan kız tipleridir.
    1 ... kara cumle
  7. 7.
    nerelisin, nasılsın, adın ne sorularını eziklik sanan kişidir.

üniveristeyi kazandım ve en ''artist'' benim diye gezinirler ortada. canım benim. geçecek bunlar.
    -1 ... oduncugomlek
  8. 8.
    ortamdaki her erkeğe cilve yapıp, kesip, bütün ilgiyi üstünde toplamaya çalışan kızdır.

özellikle üniversitede bu tipler "yollu." " üff bu kız kesin verir. " tarzı ifadelerle anılırlar.
    1 -1 ... banabakinlan
  9. 9.
    genelde makyaj ötesi boyayla gezerler. dyo nun bölge temsilcisidir.
    1 ... omurboyuergen
  10. 10.
    topuklu ayakkabı giyip sağa sola koşturur durur. işin kötü tarafı topuklularla yürüyemez de yazık eder kendine garibim.
    ... tankernejla