bugün

yazarı çileden çıkaran, sözlükte milyonlarca öreneği bulunmasına, hatta çok daha format dışı beyan olmasına rağmen, her moderatörün taktığı konuya yoğunlaşıp, gerçek hayattan uzaklaşması sebebiyle, son raddeye gelmiş, sabır taşını çatlatmış silinmeler ve sebepleridir.
(bkz: Yazar burada bize seleniyor)*
yeter ulan artık

--spoiler--

erkeklerden kizlara tavsiyeler
(bkz: vermeyecekseniz uğraştırmayın)
Hatalı bakınız ya da hatalı link verilmiş.

direk yoruma geçiyorum. arkadaşlar boş bakınızdır bu. isteyen doldurabilir. böyle saçma bir gerekçe mi olur? canlandır butonu da yok. pek çok forum nitelikli içerisinde tanım olmayan beyanı gammazlıyorum hiç bir hareket yok. hala bunlarla uğraşıyorsunuz. Ya gidin en bi hasından formatı öğrenip gelin. Ya da bana bilmeden ahkam kesmeyin. Nedir bu? Açtırıyorsunuz bayramlık ağzımı...
--spoiler--
moderasyonun entry silme kisvesi altında buldukları silinme sebepleridir.
hemen örnek verelim:

başlık ve entry ömemli değil, herhangi birşey düşünün, bunun gibi mesela. ve entry biterken bir not düşüyor yazar.
not: bu entryi kötüleyin canlarım, kötüleyin ki en kötü entrylere girince daha çok insan görsün bu entryi.

ve bu entry siliniyor. sebep?
"kötü oy editi"

ne editi mod? ne editi?

o entrynin aslı öyle!

sıktınız artık.
tanım: canı sıkıldığı için bir iki entry silmek isteyen moderasyonun bulduğu sebeplerdir.

yorum: hele ki "bu tanımın kabul edilmeyeceği besbelli, sayın yazar." gibi bir sebep olursa "besbelli ile ne kastettiğinizi sorabilir miyim sayın moderasyon?" diye sorulasıdır.
isyan eden yazarların haklı itirazlarını dile getirmesi.
(bkz: destek)