bugün

gilette firmasinin son versiyonu.ambalajı başarıyla yapılmış.
traş teknolojisinde son nokta demiştik 3 bıçaklı jilet için, bundan daha ötesi olmaz demiştik ki gillette firmas yine lafı ağzımıza tıkadı.
adamlar 6 bıçaklı makine yapmışlar, 5 bıçak önde kesmek için, bir bıçak da arkada düzeltmek için.
oha yani, işi nereye kadar götüreceğini merak ettiğim marka.
(bkz: quintippio) ya kadar yolu var.
Reklamına baktığınız zaman "karşınıza teknoloji harikası muhteşem bir ürün çıkacağını" tahmin ettiğiniz, nihayetinde bir jilet reklamı olduğunu gördüğünüz yeni ürün.
başarılı bir icat. kullanımı rahat ve keyifli. Ama "O kadar parayı hakediyor mu?" derseniz. Şapkayı koyup düşünmekte fayda var gerçekten. Zira Mach3 te kötü bir bıçak değildi.
flash frikik oyunu bile vardır.bazı site sahipleri bu oyun üzerine turnuvalar düzenkeyip üyelerini bir nebze olsun mutlu eder.. (bkz: freekick fusion)
arkadaki bıçağına hasta olduğum...
traş konusundaki teknolojinin henüz üç bıçakla sınırlı olduğu dönemlerde yaklaşık olarak 40 dakikasını traş seramonisine ayıran benim gibi sert sakallı bünyelere kelimenin tam anlamıyla "ilaç" gibi gelen traş bıçağıdır. "ulan birde şunu deneyelim" diyerek diğer traş bıçaklarının yaklaşık beş katı fiyatına alınan, akabinde ise traş süresini 7-8 dakikaya indirgemesinin yanında birde kesiklerden uzak pürüzsüz bir cilt sağlayarak anlatılmaz bir mutluluk yaşatan harika bir icattır. tüm bunlara ek olarak tek bıçağıyla yüzünden dikenli teller fışkıran müstesna suratlara dahi yaklaşık 10-15 kere kullanım imkanı sağlayarak fiyatını da diğer taraş bıçaklarıyla eşitlemektedir.

abartıldığını düşünenlere bu satırları yazan kişinin askerlik döneminde sabah ve öğlen olmak üzere iki kere traş olma zorunlunluluğunun getirldiğini belirtmek isterim. kullanın, kullandırın.
sahip olduğum jilet markası. bir an mutluluk verdi. 2 senedir aynı sapı kullanıyorum, bana mısın demedi.
güncel Önemli Başlıklar