bugün

Hesabı ödemek kesinlikle değildir , bunu biliyorum sadece . Öde öde bir faydasını görmedik , sürekli zarar amk .
bir bakış ve bir gülüş. karşılık gelirse senindir.
Samimi bir şekilde konuşmaktır. Tabi ne kadar doğru olur bilinmez fakat kendisine kesinlikle göz temasını kurup yiyecekmiş gibi değil de sevimli bir şekilde bakın.
birinin ''masasına garson aracılığıya içecek gönder, bakışırsınız, kız düşer'' gibi klişe bi entry yazmasını sabırla beklediğim başlıktır.
kız '' nasıl ilgi çeksem ? '' ya da '' bugün kimi kime düşürsem ? '' sorularından kurtulamayan bir kezban olduğu sürece beyhude yöntemlerdir.
öyle bir yöntem henüz bulunmamıştır. yakışılıysanız ve iyi giyimliyseniz hamle yapmanız yeterlidir. değilseniz paralanmayın.
masanın üzerine çıkıp amuda kalkın. tav olmazsa ben de yazarlığı bırakıyorum.* (bkz: öyle başlığa böyle entry)
hoşlanılan kızın da senden hoşlanmasıyla orantılı başarı sağlayacak yöntemlerdir. yoksa kız istemeden bir şey olmuyor canım.
kesişmeyle başlanır, kesişme devam eder, bir saatin sonunda bakmaya devam edersin ve kız kalkıp gider.
Sandalyeleri alıp mekandan dışarı fırlatın.
-işte benim haşin erkeğim. Diye peşinizde koşacaktır.