1. .
  genellikle matematik sınavlarında, sorulan sorulara atmasyon yanıtlar verip, 5-10 puan bekleyen lise öğrencisinin hüznüdür. sınav sonuçları bir bir açıklanır, tüm sınıf dökülür. o sıra mevzu bahis liseli, sınavda yapmaya çalıştığı sorulardan total olarak kaç puan alacağını hesaplamaya çalışır. kendi kafasında 45 puanı oluştursa da, sonuç hiçbir zaman iyi olmaz. liseli o benzersiz hüznüyle tüm ders çöker, zilin çalmasıyla soluğu tuvalette alarak sigarasını tellendirir.
  8 ... dark jedi in da house
 2. .
  hayatta sonuca ulaşanların bir yerlere varabildiğini lise yıllarında idrak edebilmiş ileri görüşlü talebedir, allah zihin açıklığı versindir. amin.
  1 ... forevergreencrocodiles
 3. .
  daha sonuçların ne kadar önemli olduğunu kavrayamamış insan yavrusudur. çocuğum iyi niyet beklediğin o durum, ideal hayatlar için geçerlidir böyle hayatta kalmak için ya da başarısı fark edilsin diye bir başkasını yok etmek üzerine kurulmuş yamyam * düzeninde öğretmenin seni hayata alıştırıyor evladım hüzünlenme! yoksa "haaa baya doğru gidiyomuşsun son andaki bi hatadan notun tamamını kırmayayım" demek zor değil, amma ve lakin; hayat o değil. "ah aşkım bunca zaman seni bi sırtımda taşımağım kaldı bak hep sevdim mutlu ettim şu an bu karının koynunda görmüşsen ne olmuş hemen neden gurur yapıyosun" denmez. hatun adamı oyar, adamın g*tünden kan almadığına da dua et bence. sonucu b*kladıktan sonra gidiş yolunu ne yapayım. tuvalate zıçmadam önce dezenfekte etmiştin evet bu da sana yaradı peki sen zıçtıktan ve kenarına bulaştıktan sonra ne teşekkürü bekliyorsun ki...
  4 ... ruhumorceyda
 4. .
  öğretmen : ee bunun dönüş yolu nerde? denilesice.
  1 ... iki kelime tek hece