bugün

Seven sikilir, ben onu bilirim.
Gider.

Bazı "sebep"lerin ardına saklanarak da olsa gider.
affedersiniz ama sevgi Bi boka yetmiyor.
cevabının gider olduğu devrik soru cümlesi. bazen insanlar hiçbir şey söylemeden basıp giderler. sevdiklerinin de ne sevildiklerinden haberleri olur ne de kendisini sevenlerin basıp gittiklerinden. giderler çünkü öyledir işte. olacakları biliyordur. sevilene karşı yapılan bir iyiliktir bazen bu. sebepleri vardır bu insanların yoksa neden gitsinler.
gider, gidiyor, gitti ve gene gidecek şeklinde cevaba sahip sorudur. günümüzde sevmek ve sevilmek artık birinci planda değil özellikle kadınlar için. sorsan biz erkeklere duygusuz, ruhsuz, sadakatsiz gibi şeyleri söylerler sürekli ama durum öyle değil işte. kadınların bir çoğunun egosu ve libidosu ( bir şeylere sahip olma anlamında ) o kadar yüksek ki sevgi aşk meşk gibi şeylere pek takılmıyorlar. tabii sonunda ortaya çıkan tablo da ülkedeki yüz binlerce kadının şiddet görmesi aldatılması terk edilmesi gibi şeyler oluyor. hak ediyorlar demiyorum kesinlikle demem de asla. lakin biraz da kendi tercihlerine bakmaları ve egolarını düşük tutmaları kendi yararlarına olacaktır..

başlık hakkında da "usta yoda" nın kurduğu cümleler gibi olmuş yazmadan geçemeyeceğim *
bağrına taş basıp gidersin.gitmene sebep olan,giderken kal gitme demeyen utansın.
Evet gider. Bu tarz insanlar için sevgi herşey değildir. Çünkü onlar için sevgiden daha üstün olan şeyler vardır. Genellikle aile baskısı yüzünden arada kalırlar ve seçim yapmaya zorlanırlar. Çok zor bir durumdur. Ama gerçekten seven ne yapar ne eder yine sevdiğiyle birlikte olmanın bir yolunu bulur.
Gider insan çok seviyorken. çünkü dayanamaz sevdiği için sikiliyorken. Bilir sevenin sikildiğini, sikenin sevildiğini. Sikerim der, bu dünyanın adaletini.

Öyle başlığa böyle entry. Teşekkürler.
GiTTiĞiNi SANAR.
gider, çünkü bazen gitmek kalmaktan daha az üzer.
çok sevmene rağmen olmaz ya bir türlü; sürekli tartışmalar, sürekli ağlamalar, sürekli mutsuzluk hali.
işte o zaman insan gider çok seviyorken. belki sürekli arkasına bakar giderken, yada deli gibi geri dönmek ister tekrar onun kollarında bulduğu huzura kavuşmak için ama bir daha dönmez..

sabah sabah noluyor yav?
seviyorsa gitmez sevdiğini de götürür.

(bkz: götür beni gittiğin yere)
gider ama bir gün muhakkak geri döner.
Başıma gelen olay. Mecburiyetten bırakmak zorunda kaldım tam iki sene geçti üstünden. Hâlâ seviyorum.
Gökhan turkmenin sevdigim bir şarkısının sözüdür.
(bkz: korkak)
--spoiler--

hem seni, hem o taş kalbini

--spoiler--

sonrasında gelen şarkı sözleri...
Hala bunu mu dinliyonuz ben dinleyip sıkılalı aylar oldu.

Tanım: bir şarkı.
Bu şarkıya düştüm. Evet, giderler. Öyle şaşkınlık içerisinde ihanete uğramış hissiyle kalırsınız.
Bare ac ummusen gonul yardan gecmiyor dinle hadi bu da sana guzel bir kiyagim olsun.
gider,gitti, gidecek..
Gider. Ama kalan kendi iç muhasebesini yapsın bence böyle saçma sapan şarkılar dinlemesin.
Geri alabilmek mümkün olsa her şeyi
inandırmaz mıydım aşka seni
Hem seni hem o taş kalbini

Gider mi insan çok seviyorken
Şimdi dur demem nasıl olsa
Bir gün anlar beni anlarsın.
hem de nasıl.
Gitmeni istiyorsa gidersin.
Elnden gelenin fazlsını yaptıysan ve vijdanın rahatsa gdersin. Eğer ki gerçek seviyorsan zaten ne o seni terk eder ne de sen onu.
Problem varsa çözüm üretirsin çözümü yoksa bile herzaman ilk pes eden 'gerçek seven 'asla olamaz.
Vb. Vb.

Not:kişisel düşünce
Karşılıklı sevişilmiyorsa gider :((
Cevabı evet olan soru.

Giderler..
güncel Önemli Başlıklar