bugün

bok yoluna gitmek olsa da ülkemde pek çok bu sebepten intihar olayı vardır.
yüreğin eskisi gibi sevememesi intihardan beterdir. onun için dur yapma etme.
ölüm dediğin nedir ki gülüm ben senin için yaşamayı seçmişim deyip yoluna yeni yaranla devam etmelisin.
hayat böyle, yapacak birşey yok.

bak ben noktalama işaretlerimi kaybettim de bana bir tek nokta kaldı ben bişey diyom mu he? sızlanıyom mu?

sözümde duramadım, cehennemimde yanıyorum diyor muyum. herkes kendi yarattığı cehenneminin sorumluluğunu taşımakla mükelleftir.

ben bi b*k yedim midem kaldırmıyor hadi bana müsade gezegeni mi lan burası . otur aşşa. ve cehennemine de sahip çık cennetine sahip çıktığın gibi. büyüyorsun ve bil ki her tökezlediğinde elinden tutan annen yoktur artık. bir fikri asa edinemedinse inatla ölüme gidersin de gidip geri döndürülürsün. boşa kürek çekmenin alemi ne şimdi?
geriye kalan milyonlarca potansiyel sevgiliden biriyle mutlu olabilme şansını kaybetmektir. yazıktır.
(bkz: ölmek bayılmaya benzemez yeğen)
ahmaklıktır.
amaç sevgilinin dikkatini çekmektir, geri dönmesini sağlamaktır.
ama dönen sevgili sevdiği için değil de acıdığı için döner.

içler acısı.
salaklıktır eve tam bir gerizekalılık örneğidir. giden sevgilinin üzerinden istersen biraz canın acıya acıya 3 ayda unutuyorsun. yeni birine aşık ol vallahi geçiyor eski sevgiliyi görsen bile umursamıyorsun.
http://galeri.uludagsozluk.com/g/giden-sevgilinin-ard%C4%B1ndan-intihar-etmek/
boşu boşuna kendi canına kıymaktır. belki karşına apayrı biri çıkacaktır sen şansını kaybetmişsindir. ayrıca karşı cins gününü gün ederken böyle bir şey yapmak en yanlış olandır.
(bkz: giden sevgiliyi geri döndürme çabaları)
atları ha !
öldüğü ile kalacaktır kendine yazık eder. Gerek yoktur ve ilhan irem demiştir ki;
(bkz: boşver arkadaş)
intiharından bir gün sonra, giden sevgilinin, (sevse gitmezdi)yeni sevgili bulacağı kesin olandır.intihar eden öldüğü ile kalır.Giden sevgilinin umrunda olmaz.
haberi olmaz bile..
acı çektiğinle hırpalandığınla kalırsın.
sanıyormusun ki sen öldüğünde anlayacak eşşekliğini.
eşeklik baki kalır bu hayatta !!
aynı ölüm gibi..
biz giden sevgilinin ardından sadece el sallarız.

(bkz: nevizade geceleri)