1. 1.
  e3 de ki oynanış videosuyla hoşuma giden yeni Playstation 4 exclusive oyunu, Playstation 1 efsanesi Tenchu'yu andırması da cabası. Oyunun combat sistemi gayet hoştu, ümitliyim bu oyundan.
  2 ... ride the lightning
 2. 2.
  sucker punch'ın geliştirdiği ps4 exclusive'ı.

  sony e3 konferansında gösterilen oynanışıyla mest etmiştir. abi yok yani, tarif edilemez. atmosfer öncelikle, animasyonlar, savaş mekanikleri, müzikler...

  akira kurosawa filmi gibi oyun olmuş.
  3 ... nuclearbat
 3. 3.
  Düello sahnesinde ağzım açık kaldı. Combat sırasında soluk borusunu ele almak da bir garipti.
  Renkler ancak bu kadar düzgün seçilebilirdi. Sıcak palet, Tam o çağı ve akıllarda olan uzak Doğuyu yansıtmış.
  Trailer ile insanları baya yükselttiler. Dur bakalım.

  Kesinlikle denenmesi gerekiyor.

  Not: ayrıca, şu uzak doğu temalı, Japonlu-koreli bir oyun çıkmayalı da epey olmuştu.
  4 -1 ... odysseus
 4. 4.
  muhteşem görünen oyun. bayıldım. pc'ye de çıkarmazlarsa vallahi çok darılırım.
  ... caranthir
 5. 5.
  Ne yazık ki PC'ye çıkmayacak oyun. Suckerpunch direkt Sony stüdyosu gibi. Playstation dışında bir platforma çıkmayacaktır.

  Oyuna gelirsek aslında dünya yeniden keşfedilmemiş, bildiğimiz Assassin's Creed'lerin formülü oyun dünyası için orijinal bir konu ile harmanlanmış. Ben pek hatırlamıyorum bu dönemde geçen bir oyun, fantezi vesaire olmayan. Assassin's Creed ciddi anlamda örnek alındığı baya aşikar olduğu için oyunun mekaniklerinde herhangi bir sorun olacağına inanmıyorum. Benim merakım, oyundaki yan görevler ve ana hikayesi. Tarihi gerçekliği var mı, o dönemi hiç bilmediğim için bilemiyorum ama, karakterimiz belli ki kendi bölgesini istiladan kurtaran kahraman gibi olacak. Karakterinin gelişimi, yan karakterleri vesairesi iyi olmazsa çok tartışmalı bir oyun bizi bekliyor gibi geliyor şimdiden bana.
  1 -1 ... mert41994