1. 1.
  Mesut özil 4 sene üst üste lig şampiyonluğu ve 2 avrupa kupası kazandırmadığı sürece yapılması anlamsız olacak karşılaştırma.

  Edit: bunu eksileyen herkes şuursuz birer fanatiktir. Biraz objektif olun lan çok zor değil.
  10 -10 ... old quiet abberline
 2. 2.
  Bir beşiktaş taraftarı olarak hagi ye yapilan bu hakareti kabul etmem mümkün değil. Biri karpatların maradonası diğeri kıçı kırık mesut özil.

  Açık ve net evet.
  12 -3 ... chessplayer
 3. 3.
  hagi'nin türkiye'deki performansıyla kıyaslanacak tek performans alex'tir. mesut'un iyiliğini kötülüğünü tartışmam. geçmiş kariyeri hagi'den iyi de olabilir ve hatta hagi'nin geçmiş kariyerinden daha değerli topçular geldi bu ülkeye. ancak geçmiş kariyerin numarası yok. ülkeye geldikten sonra takıma katkısı ve takıma liderliğini göstermesi önemli. he hagi mi yoksa alex mi dersek de hagi'dir. elbette bunda gs'nin o dönemki kadro planlaması ve sportif başarısı etkilidir ama neticede bu takımın da yeşil sahadaki lideri hagi idi.
  12 -3 ... pillars of creation
 4. 4.
  Hagi, yedek kaldığı la liga'da, bundesliga'da, premier lig'de, uefa kupası'nda, şampiyonlar ligi' nde, dünya kupası'nda ve Avrupa şampiyonası'nda asist kralı olmadığı sürece, dünya kupası kazanmadığı sürece yapılması anlamsız olacak karşılaştırma.
  3 -5 ... aslolan fenerbahce dir
 5. 5.
  Ciddi ciddi bu başlığı açtığınızı düşünemiyorum. Hagi iyi futbolcuydu eyvallah ama hagi mesut özil'in, sol burnunu kapatıp da sağ burnundan sümkürdüğü sümük bile olamaz.

  Edit; tamam tamam ağlamayın o sümük olur ancak.
  2 -8 ... sivasli bey
 6. 6.
  Sanki messi nin, cristiano ronaldonun dünya kupasi var. ilahi aslolanmenerbahçe.:-)

  Çok açık ve net evet.
  8 -2 ... chessplayer
 7. 7.
  Kafaya bak amk o zaman guti messuttan daha iyi senin bu kariyer çıkarımına göre.
  3 -2 ... karton toplayan cocuk
 8. 8.
  Sadece şuursuz ve at gözlüklü fenerbahçe fanatiklerinin mesut’ u hagi’ den iyi bulacağı karşılaştırma. Ötesi yok.
  5 -4 ... old quiet abberline
 9. 9.
  4 yıl üst üste şampiyonluğun ve uefa kupasının bütün kazanımını hagi'ye yüklemek ayıp bence.

  aynı kadro hagi'siz dünya üçüncüsü oldu 2002 dünya kupasında. zaten altın jenerasyondu, o kadroda 10 numarayı alex'e verseniz yine aynı başarılar elde edilirdi.

  alex'in fenerbahçe ile şampiyonlar ligi çeyrek finaline kaldığı sezon takımın yıldızı deivid, defansı emanet ettiğimiz topçu edu'ydu. takımın forveti bile yoktu. düşünün amk.
  2 -1 ... kinamiyo takao
 10. 10.
  --spoiler--
  mesut özil’in kariyerinde 1 tane şampiyonlar ligi şampiyonluğu dahi yok, 32 yaşında adamın tek kulüp başarısı 1 tane la liga şampiyonluğu.
  --spoiler--

  Adamın dünya kupası şampiyonluğu var şampiyonlar ligini ne yapsın la.
  1 -4 ... sivasli bey