bugün

çoğunluk tarafından "Neyleylim sen yoksan eğer" ismiyle bilinen damar şarkı.
(bkz: allah)
nereden nereye diye düşündüren buton.
halk dilinde bıldır bu zamanlar şeklinde söylenebilecek söz öbeği.
zaman zaman , geçmiş zaman muhasebeleri yaparken ya da yapmazken kullanılan bir kalıp...
eski yeniden iyiyse; ""vay be gecen yıl bu zamanlar ....'deydik, amma da kraldık be..." ya da yeni eskiden iyiyse; "gecen yıl bu zamanlar beş parasız ....'de soğukta mahvolmuştuk..." türünden yüzlerce versiyonu bir anda şimşek gibi çakabilir zihinde...ortası pek yoktur..vasat bir geçmiş zam'an'sa yıldönümünde akla bile gelmez, zaten niye gelsin ki...

tadından yenmeyecek anlar ise mevzuda bahsi geçen , hele bi de geriye hiç gelmeyecekse ,o zaman yıpratır işte...fena hem de..."keşke bi numara büyük alsaydım bu sene de kullanırdık" derim...ama, zaman dalgasını geçmeye devam eder.

bi de şarkısı vardır ferdi baba'nın bu isimde...kraldır...üzer...
yaşıyordum..şimdiyse..anlamaya çalışıyorum erken ölümümü..
sözlükteki 2006 butonu...
(bkz: 4 haziran 2006 pazar 5000 baslik zirvesi)
uzun zamandır 2007 butonu olarak adlandırılmaktadır. 3 ay sonra yeni adı 2008 butonu olacaktır.
gitgide büyüyen bir kaybın son nefeslerini verdiği zamanlardı.ve son nefesini verdiğinde durdu zaman, nefes ala ala öldü umutlar.
o yoktu mutluluk vardı. şimdi ise o var mutluluk yok.
ne aptalmışım işte tam da bu zamanlar. harcadığım saatlerime acıyorum en çok. hakikatten insan bi yıl önceki aklını beğenmiyormuş. (bkz: aklıma şaşayım)
şöyle adam akıllı sevdiğim arabesk parçalarından.
Pokemongo oynuyorduk biz darbeden powerbank'in de şarjı bitince haberdar olduk.
zaman zaman aklıma gelendir. bir yıl da neler değişti. olumlu şeyler olurken acılar da yüreğe yer etti.bazen insan bir yılda beş sene yaşlanır.
özlediğim zamanlardır. ama geçti işte
Özlenen. zamanlar.