bugün

geçenlerde başıma gelen talihsiz olaydır.

geçen gece saat 23:00 sularında bi arkadaşın yanından ayrıldım eve doğru ilerliyorum. o ara yerde siyah bir poşet ve yanında iki tane bira kutusu var ama bira kutuları boş. ulan insanlığınızı zikeyim. ne biçim insansınız diye söylenmeye başladım. neyse eğildim bira kutusunun birini aldım aldım büzüştürüp poşetin içine attım. o ara yerden ikinci kutuyu aldım tam büzüştürecem balkondan orta yaşlarda bir adam uluorta ana avrat sövmeye başladı. olaya anlam vermeye çalışıyorum bir yandan bir yandan da "ulan bu ibne bana mı sövüyor" diye düşünmeye başladım. bana seslendi. "heyyy kime diyorum lan ben" ulan sokakta kimse yok kesin bu bana küfrediyor dedim.

neyse "hayırdır abi ne küfrediyorsun abi" dedim. "bekle aşağı geliyorum" dedi. "gel abi" dedim.

yalnız o ara bira kutusu elimde hala neden bende bilmiyorum... neyse adam apartmandan çıktı aramızda 25 metre var yok. adamın elinde kocaman bir sopa peşinde 4 tane genç var. neyse adam hala küfrediyor falan. bende olaya kavramaya çalışyorum. ulan ne ahlaksız adamsın milletin karısına kızına utanmadan laf atıyorsun gibi şeyler söylüyor. yok abi ben bunları çöpe atacaktım falan diyemedim. bunlar beni bir temiz dövdü.

siz bekleyin ben sizin amk bekleyin burada dedi.

gittim mahalleden 4-5 tane kral abi aldım bastık mahalleyi... herifler. abilerde dahil olmak üzere beni bir kez daha dövdü.

neyse biz kaldırımda oturuyoruz herifler başımızda bekliyor bende izah etmeye çalışıyorum ama ben izah etmeye çalıştıkça herifler bizi yine dövüyor. neyse aradan 15 dakika geçti polis geldi. polis bana olayı anlat dedi anlatıyorum herif o ara polisin yanında da dövüyor. poliste adamın anlattıklarına sinirlendi onlardan da bir araba dayak yedik.

ulan ne talihsiz geceydi amk. sabah savcıya çıktık olayı savcıya anlattım inanmadı bana amk. cezaevine yolladı. 25 gün içerde kaldım. sonra çıktım. intikam almam lazımdı. neyse adamın evinin önüne gittim bağırıyorum. ana avrat sövüyorum falan o ara 8 - 10 tane genç geldi. beni yine bir temiz dövdü. gözümüzü açtığımda hastanedeydim. 2 kolum ve bir bacağım işlev görmüyor. yazık lan insanlık ne hale gelmiş.

bu da böyle mal bir anımdı.