bugün

tebrik edilesi insanlar yazarlardır.
(bkz: entrynin saati olmaz)
bu saatte başlık açanlar varken esamisi bile okunmaması gereken yazarlardır.**
gündüz vakti bir yazarın, okuduğu zaman; "niye giremiyeyim dürrrükkk" gibi duygu yoğunluğu yaşamasına sebep şey.
saati soylemekte fayda var. bu saatte diye ifade edilen saat 04:45 civarıdır:D
yarın finali olan ben insanının yaptığı sınav esnasındaki fişmanlık sebebi,ah ulan niye uyumadım serzenişi,ama sözlük için değer her şeye yalakalığı.
kimse entry yazmazken, sadece kendi başlıklarını sol framede görmenin zevkini yaşayan yazardır.
'24 saat açığız' sloganını kendine ilke edinmiş yazar kişisi.
(bkz: saat kaç)
gerçekten takdir edilesi yazarlardır. saat tsi 19:45 ve insanlar bu saatte bile entry girebiliyor. *
günden güne değişse de, şu an için 9 kişi olan yazarlardır.
(bkz: sozluge sadece turkiye den girildigini sanmak)
(bkz: yerel saat)
kendini sözlüğe adamış, sözlüğün takdirini toplamış yazarlardır.
(bkz: entryim geldi saat maat tanımam diyen yazarlar)
en iyi yazarlardır bence. zamansız entry giren, her an tetikte bekleyip uygun başlığı bekleyen yada uygun zamanı bekleyen yazarlardır. biraz ciddi oldu galiba.
entrysan insanlar işte.
(bkz: entrym geldi)
entry zamanını bulabilmek için çalışmalara başlamamız gerektiğini gösteren başlık. en verimli entryi hangi zaman dilimleri arasında gireriz sorusunu düşündürmüştür bizlere.
(bkz: nobetci yazar)
entry girmenin belirli bir saati yoktur; yeter ki insan yazabilen bir yazar olmayı bilsin.
uyku tutmamıştır ve gecenin verdiği yalnızlık hissini klavyenin sıcaklığıyla demli bir çay eşliğinde bertaraf etmek isteyen delikanlı yazardır.
ikinci ögretim öğrencisidir.
yapacak hicbirseyi olmayan ikinci ogretim ogrencisidir.. *
ertesi gün vardiyasi sebebiyle işe akşam gidecek yazarlardır.
*
güncel Önemli Başlıklar