1. ?.
  sabahın köründe misafirliğe giden teyzelerin ibretlik davranışıdır.

  tamam yaşlısın, evde canın sıkılıyor. ahiretliklerine gidip gelmek tek keyfiniz bunu da anlayabiliyorum. ama teyzelerim, iş saatinde neden dönüyorsunuz ? 1-2 saat erken gidip yemek falan yapsanız olmaz mı ? zaten büyükşehirde yaşıyoruz, toplu taşıma araçlarında kucak kucağayız. bir de siz yüklenince kamberimiz de tamam oluyor. bir iş saati çıkışında, otobüste işçiden çok teyze olur mu ? sırf sizden ötürü fakülteden çıkıp, taa son durağa gidip biniyorum otobüse, oturabilmek için. ama siz ne yapıyorsunuz ? 2 durak sonra doluşuyorsunuz ve ben o vicdanıma yenik düşerek sizlere yer veriyorum. sabahın köründen beri ayakta olmam ve 5 tane derse girmem de cabası. tamam ben size hep yer veriyorum da; yer vermeyen insanlara da bağırmanız haksızlık, insanlar iş yerlerinde kafayı yiyiyorlar sonuçta. özetle; biraz daha erken dönün teyzelerim.
  8 -2 ... alkolik oldum
 2. 1.
  iş saatinde dönmelerinden ziyade hiçbirşey de söylenmez bazılarına. Eşleri işten gelir yorgundur, doğru dürüst yemeği bile yoktur. Yazıktır, o insan akşama kadar çalışmıştır, sıcak yemek ister, eve gelir anaa yemek yok. Bişey söyleyince de adam suçlu olur. Be teyzecim anladık kadınla erkek eşitte o adamın hali ne olur acep?
  2 ... elifamasya
 3. 2.
  toplu taşıma araçlarında yaşlı amcalara kur yapma ihtimalini hesaplamış olabilirler.
  2 -2 ... brell
 4. 3.
  şahsi olarak nefret ettiğim 11250 hareketten ilk 100 arasında yer alan durumdur efenim .
  ... gerut
 5. 4.
  ellerinde muhakkak poşet vs.leri de vardır. içinde de terlikleri olmazsa olmazlarıdır. Eşlerinden evvel eve dönme telaşı sardığından bu saatlerde yoğunca görülmektedirler.
  1 ... extraterres3al