bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  sabahın köründe misafirliğe giden teyzelerin ibretlik davranışıdır.

  tamam yaşlısın, evde canın sıkılıyor. ahiretliklerine gidip gelmek tek keyfiniz bunu da anlayabiliyorum. ama teyzelerim, iş saatinde neden dönüyorsunuz ? 1-2 saat erken gidip yemek falan yapsanız olmaz mı ? zaten büyükşehirde yaşıyoruz, toplu taşıma araçlarında kucak kucağayız. bir de siz yüklenince kamberimiz de tamam oluyor. bir iş saati çıkışında, otobüste işçiden çok teyze olur mu ? sırf sizden ötürü fakülteden çıkıp, taa son durağa gidip biniyorum otobüse, oturabilmek için. ama siz ne yapıyorsunuz ? 2 durak sonra doluşuyorsunuz ve ben o vicdanıma yenik düşerek sizlere yer veriyorum. sabahın köründen beri ayakta olmam ve 5 tane derse girmem de cabası. tamam ben size hep yer veriyorum da; yer vermeyen insanlara da bağırmanız haksızlık, insanlar iş yerlerinde kafayı yiyiyorlar sonuçta. özetle; biraz daha erken dönün teyzelerim.
  6 -2 ... alkolik oldum
 2. 1.
  iş saatinde dönmelerinden ziyade hiçbirşey de söylenmez bazılarına. Eşleri işten gelir yorgundur, doğru dürüst yemeği bile yoktur. Yazıktır, o insan akşama kadar çalışmıştır, sıcak yemek ister, eve gelir anaa yemek yok. Bişey söyleyince de adam suçlu olur. Be teyzecim anladık kadınla erkek eşitte o adamın hali ne olur acep?
  2 ... elifamasya
 3. 2.
  toplu taşıma araçlarında yaşlı amcalara kur yapma ihtimalini hesaplamış olabilirler.
  2 -2 ... brell
 4. 3.
  şahsi olarak nefret ettiğim 11250 hareketten ilk 100 arasında yer alan durumdur efenim .
  ... gerut
 5. 4.
  ellerinde muhakkak poşet vs.leri de vardır. içinde de terlikleri olmazsa olmazlarıdır. Eşlerinden evvel eve dönme telaşı sardığından bu saatlerde yoğunca görülmektedirler.
  1 ... extraterres3al