1. .
    Başlığın aslı gezi parkında dış güçler faiz lobisi diyerek ağlayan erdoğan hükümeti ve yandaşlarının suriye ve mısırdaki iç savaşa müdahale etmek istemesi olacaktı.

    Kendine gelince bunlar dış güçlerin oyunu ( kim lan bu dış güçler ) bunlar hep şu lobisi diyerek ağlayan akp yandaşları geçtiğimiz yaz boyunca hertarafta vardı malumunuz. Polisin yaptıklarını görmeden sadece başbakan ağzıyla konuşanlar. Gezi bitti suriye ile mısır olayları başladı. erdoğan olacak şahsiyet mısırdaki saldırıları kınıyoruz rabia falan filan ağladı hatta bu yandaşlardan kimse demediki aga bir iç savaş var sanane ? Mısır bitti suriye başladı bu malumun evladı ve adamları suriyelilere destek çıktı eyvallah ileri gidip suriyeyle savaşmaya kalktı. Mgk toplantısının tapeleri ortaya çıktığında savaşmak için kendi toprağını bombalatmayı bile düşündü. Yandaşların hepsi çanak tuttu.

    Ben şunu sormak istiyorum gezi parkında rusya yunanistan israil gibi ülkeler gezicilere destek çıksa bak silah demiyorum israilden tırlarla gaz maskesi gelse buraya gezicilere tayyipin konuşmaları bu yandaşların ishal olmuş ağızları neler söylerdi ?
    ... gkhngltkn74