bugün

10 yaşındaydım. çimenlik kalabalık bir alandı. karnımız acıkınca yemek yemek istedik. sıdıka annemin pişirdiği dolmalardan çalınca saçını çektim onun. öğretmen de benim kulağımı çekip ceza verdi. bir daha geziye götürmediler. işte hep sıdıkanın suçu. şişko pislik. böyle benim gezi hikayem.
Bigün yine polise molotof atıyorumla başlayan, ekmek almaya gittimle gelişen ve çadırda bi seviştim bi seviştim ki sormayla sonıçlanan anılardır.
akli yetmeyen yetmeyecek yobazlarin gericilerin bulundugu ortamda o serefsizlerin gerizekali yorumlariyla kirletilmesine izin verilmemesi icin anlatilmasi gereksiz guzel anilardir.

hee, sevisiyorduk biz orada. tepemizde biber gazi polis nereden saldırır bu herif sivil mi lan kaygisi olunca daha zevkli oluyo. en azindan boyle sanip gelseydin de gorseydin ebeninkini ibiş!!!!!
akşam olsada çakısa geçsek diye bekliyorduk yine. sabahları gergin ortam ve sinir harbinin ardından akşamları yapılacak iyi bir seks her şeyi unutturuyordu. gay ler, lezbiyenler, herkes oaradaydı sanki.
Tıpımızdı bıbır gızı pılıs nırıdın sıldırır bı hırıf sıvıl mı lın kıvgısı ılıncı dıhı zıvklı ılıyı..

He annem he.

Orada ne sikiş döndüğünü gayet iyi biliyoruz biz.
Amk ergenleri bi gün önce pkklı teröriste yardır gezide pkklı ile kol kola tayyip e.

Zihniyetini siktiğim zeytin beyinlileri.

annen mi anlatti, yanlis anlatmis...
Kadıköye geri dönerken bütün vapur slogan atmıştık. Çok güzel günlerdi..