bugün

gezi eylemlerinde hemen müdahale edip kendi vatandaşını polise dövdürten, öldürten hükumetin licede müdahale etmek için 1 ay beklemektir.

arkadaş gezide ortalığın resmen ağzına sıçtınız, insanları ezip geçtiniz, bir sürü genç telef oldu. licedeyse özel harekatın ''gençler birbirimizi üzmeyelim, kırmayalım'' diye nazikçe uyarılarınıza şahit olduk.

pkklılar ne diye bu kadar değerli ulan sizin içiniz? toplumsal baskı olmasa, millet tepki koymasa siz licede müdahale edecek miydiniz? elbetteki hayır.

adamlar özel harekatın önünde çadırlar kurdu, resmen karargah oluşturdu, günlerce seyrettiniz. şimdi kahraman gibi ''müdahale ettik, hallettik'' demeniz daha da kötü. zaten bunu anında yapmanız gerekiyordu.

vay arkadaş bu pkklılar ne değerliymiş bu hükumetin gözünde.

''ben türküm'' dediğimde neredeyse hapise atılacağım, adamlar orada benim askerimin gözü önünde resmen karargah kuruyor ve 1 ay boyunca benim askerim seyrediyor, seyrettiriliyor.

devlete meydan okumanın cezası ölümdür ulan ! onların yaptığı gezideki gibi protesto değil, devlete meydan okumadır, devlete kurşun sıkmadır !

yazıklar olsun pkk yı besleyip büyütüp bugünlere getirenlere. öbür tarafa gidildiğinde şehitlerimize ne yüzle bakacaksınız?