bugün

görsel

Ben verdim dediğim durumdur. Şaka şaka zarar bahane caps şahane.
ortada hiçbir şey yokken sabahın 5'inde çadırlara kim gaz sıktıysa odur.
ayakkabı kutularıyla hırsızlık yapanlar olabilir.
gezinin bir halk devrimine dönüşeceğini düşünen radikal solcular. (bkz: pkk) (bkz: dhkp-c)
Edit: tikkocular rahatsız adlarını yazmadım diye.
kendi rızasıyla silahlardan fırlayıp kamu mallarına doğru uçan gaz kapsülleri, dükkana sığınan insanlara ulaşmak için kapı pencere kıran bağımsız ayakkabılar ve joplar, ama en önemlisi halkıyla inatlaşan ve adeta bir ergene dönüşen devlet erkanı.

anladın mı keko?

ayrıca antonio banderas, güldürdün kardeşim.
adamlar paraları sıfırladı, binlerce liralık hediyeleri(!)cukkaladı. Bunlar hala rerere rörörö.
akp'liler vatanseverse habur nasıl oldu?
Kazancının %50 den fazlasının vergiye gittiğini farketmeyen, kamu malının da bu vergilerle edinildiğinin bilincinde olmayarak ona kutsaliyet arz eden kamu malı milliyetçilerinin sorgusu.
sorun şu ki geziciler birden fazla farklı grubu ihtiva eden bir topluluktur ağaç için katılan katılan da var ülkeyi bölmek için katılan da.
gezide binbir çeşit vatansever insan (sade vatandaş) ve o insanların arasında kamufle olmuş binbir çeşit fırsatçı vardı. vatansever insanların arasındaki fırsatçı provokatörler-teröristler verdi o zararları.

Antisoru: Polisler vatanseverse (ki bence kesinlikle vatansever insanlardır) provokatörlerin meydanda olmadığı zamanlarda dahi, kimseye saldırmadan protestosunu yapan vatandaşlara (kamu malından daha değerlidir bu vatandaşlar-kamunun kendisidir) neden zarar verdi?