1. 1.
    başlığın tam hali, "gezi olayları sonrası çocuk esirgeme kurumundaki artan çocuk sayısı" şeklindedir, görmediği kızı/oğlu şu an 5 yaşına gelmiş gezici kadın-erkek direnişçi kardeşlerim.

tanım; cumhuriyet tarihi boyunca olmadığı kadar artmıştır. gezi olaylarının başladığı günlerden itibaren gündüz polis taşlayıp gece çadırlarda nikahsız çiftleşen gençlerin bunda payı çoh böyük.

direniş, mireniş ayağına her gece verdiler ayrı ayrı, çıtır pıtır gezici kızlara küsküyü sonuç bu oldu işte. hayır prezervatif dağıtılmasına rağmen neden bu kadar anne-babasız çocuk peydah oldu anlamak zor?

sanırım stoklar yetmedi bizim gezicilere. ee ne yapsın adamlar her çadırda çeşit çeşit, envai ölçülerde, taş mı taş karı mevcut. s*kmeyip de ne yapacaklerdı, ellerinden tutup, evde namaz kılan annelerine "anne ben bunla evlenicem" diyecek değillerdi ya.

5 yaşına geldi o zavallı, suçsuz, günasız sabiler hayvan herifler! ne günahı vardı da bu piçlerin bir anlık zevkiniz için bu pislik dünyaya gelmelerine sebep oldunuz, göt verenler?

safi zararsınız amına koyduklarım. hem devlete mali külfet, hem de anne babasız büyüyüp yarın bir gün alkolik olacak bi dünya piç gelmesine sebep oldunuz.

yatacak yeriniz yok ulan!
    6 -12 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    esirgeme yurdunda büyümüş kişi beyanı.

haklı adam. benim de anam belli olmasa, yurtta büyüsem ben de haykırırdım.
    7 -2 ... sanfransiscodaki boynuzlu
  3. 3.
    O kadar diyorum, ey elini öptüğüm anneler; her sıçtığınızı evlat deyip belemeyin. Ortalığı kokutuyorlar.
    2 ... eratosthenes
  4. 4.
    Orantısız bir şekilde artmış olan bir sayıdır.

işin kötüsü anaları babaları belli de değil.çadırlarda yaşanan zina olaylarının kurbanlarıdırlar.

Bunlar vatana hayırlı evlat olmayacak ama yine de ebeveynlerinin tükürdükleri devletin elinden beslenmektedir.

Sorarsanız diktatör rejimi yaşanıyor.
    1 -2 ... 73696b696369
  5. 5.
    dincilerin tecavüz ettiklerine sahip çıkmaması nedeniyle hayli arttı.

hadi tecavüz ettin de çocuğu niye yetimhaneye veriyorsun ibnetor dinci.
    4 -1 ... timur cengiz hulagu
  6. 6.
    (bkz: akp döneminde türkiye de fuhuşun yasal olması) nedeniyle bunu ilahi bir emir gibi algılayan güruhun marifeti olsa gerektir.
    3 -1 ... inmyopinion
  7. 7.
    Cocuklari taciz eden gavatlari mutlu etmistir. Birde sozde muhafakar gorunumlu bu gavatlar.
    3 -1 ... portatif