bugün

kendilerinden olmayanları sürekli kömür, makarna ve para aldıkları edebiyatıyla itham eden halkın, bu çabasının milleti de kendileri gibi onursuz ve gurursuz zannetmesinden kaynaklandığının göstergesidir.

http://www.turkiyegazetesi.com.tr/gundem/47012.aspx

"Esnaf, Gezi eylemleri sırasında '200 TL'lik banknot bozmaya yetişemiyoruz' demişti. Çoğu lise ve üniversite öğrencisi olan gençlere paranın yurt dışı kaynaklı NED, yani 'Demokrasi için Ulusal Bağış Örgütü'nce gönderildiği öne sürüldü."
Yalan haberdir. 500 tl veriyorlar. Kesin bilgi.
alenen iftiradır. çapulcular para almaz. onurludur. koyun değildir. dilleri sürçmez. kimisi uçar, kimisi bluray filmleri dvdplayer da oynatır. onlar harikadır. para almazlar. yersen tabi. adjhasjkd foyaları çıktı meydana. evet.
iyi paraymış ya. hani incil içinde para veriyorları millet parayı alıp incili atıyordu bi ara. öyleymiş yani ben görmedim.
gidip parayı alıp parayı yiyip başka yerde hımm.
kazık yemişlerdir. ben bizzat çekle 6 rakamlı bir ücret aldım.

not: tüm türkiye genelinde milyonlarca kişi eylem yaptığına göre iyi para harcamışlar. oysa özgür suriye ordusu'na silah ve lojistik destek verdiler, adaletini dünya.. diyeceğim o ki; yine güldürdü.
Boşuna mı direndik lan o kadar? Bana 50 kuruş bile vermediler. Ama arkadaşıma AKP sincan mitingine arabayla gelmesi iÇin 100 lira verdiler gözümün önünde.
Yalan haberdir.
haftalık 2500 tl yatırdılar.
3 hafta direniyorum ayağına karı kız kaldırdım, 7500 tlyi de cebe indirdim.
Çok ayıp etmişler diğer çapulculara. Bana isviçrede 3 tane banka hesabı açtılar, hepsine de ayrı ayrı 2 milyon euro yatırdılar.
(bkz: yav he he)
öyle olsa şakirt işgali olurdu. yalandır yani.
belese cop poseti de verdiler. cok comert insanlar gercekten.
meydanlarda birbirlerine piskevit ikram edenlerin boşuna kendilerini yorduklarının kanıtıdır.

oysa herkes gidip kendisi alsaydı lan o zaman piskevitini, suyunu, gaz maskesini falan.

bir de haber metninde "atm'ler bile nadiren veriyor bu banknotu" şeklindeki tespit ölüm sebebidir. öldük fazlasıyla...