bugün

düşünün artık o biçim devrimciler.. hatta öyle devrimciler ki, devrim yapmaya çalışırken bile akılları hala orda.. sonra da millete yok yobaz yok abaza yakıştırması yaparlar hahaha ulan harbiden komik bunlar ya. trajikomik.
hoş bir anı olarak hafızalarımızda yer etmiştir.
arka planda sezen aksu şarkısı çalmaktadır:
(bkz: savaşma seviş benle).
(bkz: sevismek icin gezi parkina gidenler)
siz ne bekliyordunuz ki ?

cehapelilerin yaşam tarzları bu zaten . tabi onlar modern ya o bakımdan dolayı .

çok moderndirler onlar . bildiğiniz gibi değil yani .

yoksa siz ermeni mahallesinde elif cüz arayanlardan mısınız ? hahahaha
Gerçek laiklik bu değildir.

Edit: kızıyosanız gerçek laiklik gezi parkı çadırlarında sevişmek olsun.
sevişme falan yok bakın ne yapmışlar.
görsel
yok artık lebron james tir.

ulan bilseydim ben de...

"kahrolsuuun akeepee, kahrolsun, işte onlar ne varsa hepsi",

ulan slogan da bilmiyoruz he, yine avuçlayacaz bir tarafımızı.
Gezi parkında çadırda sevişenlere karşı bi sempatim var. Helal olsun bunca mevki dururken oralarda sevismek ayrı bi kafa işi. Ama birkaç fantastik çift sevişti diye genelleme yapılmaz.
çapulcu ahlakı itibariyle normal sayılabilecek bir durum. adamlar evli değilim hamileyim! diye pankart açıyorlar daha ne olsun..
siz ve sizin gibiler camilerde sevişiyorken bunu din için yaptığınızı söyleyebiliyorsunuz. kabataş ve türbanlı bacı yalanlarınız ortadayken bence bu şekilde konuşmanız biraz şey.
şimdi siktir olup gidebilirsiniz.
Bir çok ergenin ''karı kız düşürürüm '' endamıyla gittiği Gezi olaylarında aslında şaşırılmaması gereken durum.
Ama tabiki cinsel açlık çeken sekülerlerin bizlere yaşattığı, tarihimizdeki rezilliklerinden bir örnek olduğunu unutmamak gerekir.
Bizzat iş üstünde yakaladığım eylemcilerdir. Oraya resmen sikişmeye gelmişler amk! Tabii oradan rahatı ne var. Hazır büfe var, büfeye her gün yemek ve içecek takviyesi yapılıyor, bira sigara gırla gidiyor.. bunların şehvet ve arzuları yüzünden biz gerçek eylemciler ikinci planda kalıyorduk. Yemin ediyorum polis sabah saat 5 6 sularında ansızın baskın yaptı. Sevindim şu sapkın, sikişen göt beyinlileri gözaltına aldılar diye.
Akçomarlar ne anlar orada devrim yapılıyordu eğlence değil yalan bir kavga olan 15 temmuz gibi göstermelik değildi orda diktatörlük titretiliyordu
Yalancılar.
En büyük devrim sevişmektir.
Egoların yıkıldığı, özgürlüğün, bireyselliğin, değerli olmanın canlı bedenlere yazılmış halidir.

Bencil, hümanist, mutualist, agnostik, muhafazakar, felsefik bir eylemdir sevişmek.
Çıplaklığından utanmamaktır, çıplaklığından utandırmamaktır.
Allah'a inanmaktır, reddetmektir. .
Felsefiktir, insancıldır.
Liseli ergen zihniyetiyle, sahip olamama düşmanlığıyla anlaşılacak bir konu değildir.
nerde lan o zaman gezi ruhunuz. hani devriminiz. dün 4 yaşında oldunuz ben taksimde kimseyi görmedim. o dönem benim sınıfımda facebook not grubundan çok karı kız varmış diye geziye gidenler oldu. harika devrim. müthiş devrim. yaşasın gezi. tatlı su solcuları sizi. devlet halkın gücünü görmüş. ananızı siktiler tomalarla. siz öyle tezat bir zihniyetsiniz ki arkasında durduğumuz parti sağa açılım yapıyor kendi solundan oy kaybediyor. devam edin bu kafayla.
kendilerini molla kavatına düdüklettirmedikleri pardon bademlettirmedikleri için ayıp etmişler.

o molla kavatı çadırlara geleydi de muamelenin kıralını göreydi.

T : kimseden izin almalarına gerek yoktu, dinciler çalarken kimseye soruyor mu.
çokta güzeldi.
bizzat iş üstünde yakalayanların dikkatlice açıklama yapmaları gereken sorunsalcıktır.

görsel