1. 1.
    (bkz: gezi parki direniscisi) adlı yazarın dine sövme durumudur. modlar göreve. evet.
    gezi parki direniscisi adlı yazarın dine sövmesi
    22 -26 ... evrenin disinda olan yazar
  2. 2.
    Şimdi biz çıkıp bu yaratığa “senin ben şerefini sikeyim orospu evladı” desek ceza alırız. “Amk kevaşesi” desek çaylak oluruz ama Bu bu düşük dilediği gibi hakaretler yağdırabiliyor.
    14 -10 ... frekans
  3. 3.
    Ahahah benim yazdığım entry üzerine demiş engellediğim için görmüyordum kendi kendine konuşmuş yazık garibe.

Egm ye şikayet etsek hapse girecek it beyanı.
    3 -1 ... gereksiz ihtiyac
  4. 4.
    Şintoizm'i kastetmiştir. Ben de silkiyim. Ehuehue.
    5 -6 ... agnosticus
  5. 6.
    Siz ateistlere küfür ederken başı açık kızlara orospu derken sorun yok ama değil mi?
    20 -13 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  6. 6.
    Saygıdan bihaber olan ateistten saygı beklemek oldukça salaklıktır. Dine de söver kitaba da. Ne demişler, delidir ne yapsa yeridir kaale almayın.
    7 -8 ... black metal dinleyen yazar
  7. 7.
    hangi din adı bile yazılmamışken hangi mezhep neye göre hapse gircez lan sie.
    defolun.
    12 -9 ... gezi parki direniscisi
  8. 8.
    Zatan bu sözlük de pkk , dhkpc destekçilerine ayrı bi hürmet var. Dine küfür ederler , türk tarihine küfür ederler herşey serbest bunlara saçma sapan başlık açarlar peygamber ile ilgili türk liderler ile ilgili bu başlıklara cevap verince sen şutlanırsın. Bence yanlış kişilere şikayet ediyon modlar düşüncelerini gayet belli ediyor. islam a küfür etmek , türke hakaret , osmanlıya hakaret serbest. Alevilik , kürtlük dedim mi dur orda yallah diyorlar.
    7 -11 ... karniyarik ici
  9. 9.
    din insanların kutsalıdır. hangi din olursa olsun dine sövmek tc.kanunlarına göre suçtur!
    ceza alması bir şikayete bakar.
    6 -5 ... kingkong76
  10. 10.
    isteyen istediği dine sövmekte özgürdür. Herkesin dini kendine. Allahın dinini korumak size mi kaldı kekolar? Siz Allah mısınız?
    3 -3 ... agnosticus