bugün

olması gerekendir.

tüm halkın akp'nin faşizmine karşı birleştiği, sonunda hakkını aramak için canını ortaya koyduğu bu eylemi, daha bir kaç hafta önce milletvekili maaş ve emekliliği için akp'lilerle kol kola vermiş siyasetçilerin çıkarlarına alet etmemek bilinçli her insanın görevi olmalıdır. ortaya çıkan parti bayrakları, siyasi parti mesajları olayı basitleştirmekte, halkı kullanılıyormuş gibi göstermekte ve birilerinin bundan gerçekten çıkar sağlamasına yol açmaktadır.

bu eylem ne chp'nin, ne mhp'nin ne tkp'nin ne de başka bir siyasi partinin eylemidir. bu eylem türk milletinin doğru olanı yapmak çin savaş vermesinden başka bir şey değildir.
ben orak çekiçle yanyana durmam diyen bazı kafalarda hala devam ettiğini gördüğüm olay. merak ediyorum yarın ülke işgal edilse ben orak çekiçle yanyana çatışmam deyip evinde mi oturacak.

evet parti simgelerinin olaylarda ayrıca yer edinmesi yanlıştır tamamen engellenmesi de mümkün olmamaktadır. bu eylemler artık milli bir harekettir. bütün millet tek ortak düşman olan akp zihniyetine karşı savaşmaktadır. herkes istediğini yapar ancak öncelikle hepimiz bu vatanın evladıysak, insanımız orada zulme uğruyorsa yanında yer almamak ayıptır; korkaklığa bahanedir.
orada neredeyse her partiden her görüşten insan varken bazı zekilerin flamalarla gelmeye kalkmaması olayıdır. 200-300 kişilik grubun içine dağılan 15 tane flamalı ve yokuştan fotoğraf çeken 16. neyin peşindeler acaba? kendilerine mal etmenin mi peşindeler bu çapta bir eylemi yoksa reklam yapmanın mı? bu kadar büyüyen bir olay umarım bu şekilde sona ermez ve umarım herhangi bir parti ya da grup bu insanları bölemez.
chp mhp ve bdp'lilerin arasına fenerbahçeli,gs'lı bjk'li stk ve vatandaşları karıştırmak lazım ki kimin ne olduğu belli olmasın. halk bunlar desin polis yarın akp li çıkıp da chp proveke etti demesin.
“Kaos ortamında en çok bilgi zarar görür. Çünkü bilgi, istenilen kalıba sokulduğunda en tehlikeli silahtır.”
oku