1. 1.
  Camii nin adı da recep tayyip erdoğan camii olsun dedirten istek.
  1 -15 ... herman kaltz
 2. 2.
  Yapın yapın bu devran elbet döner,dönünce de o camilerin minareleri lazım olur.
  7 -2 ... sereftir seni sevmek
 3. 3.
  çok istiyorsunuz değil mi memleket karışsın, sokaklarda insanlar öldürülsün ? ama biz biliyoruz ki siz troller 300 lira maaşla ve o mercimek kadar beyninizle bunu asla başaramayacaksınız.

  vatan haini köpekler. bu kadar kızmış gibi gözüktüğüme bakma sen, biz size hep götümüzle güldük ve asla insan yerine de koymadık.
  5 -1 ... elysium
 4. 4.
  Bir kerede kilise olsun ya.
  1 ... s h a k t a r v8
 5. 5.
  illa ibadet hane yapılmak isteniyorsa herhangi bir uygun yer seçilerek bu yapılabilir. Evet orayı yıkıp böyle bir şeye kalkışmak tabii ki ortalığı karıştırır. Ülke bir türlü toparlanamazken bunu yapmak hiç doğru olmaz. Hem niye gezi parkına bu kadar taktılar ki? Etrafta bomboş saçma salak parklar var, kullanılmıyorlar. Onlara el atın çok yıkmak istiyorsanız.
  1 ... direnisciq
 6. 5.
  Önce var olan camileri doldurun sonra ona da sıra gelir.
  2 -1 ... frekans
 7. 6.
  böyle düşünenlerin amacı ibadet emek değil ki, ibadet etmek istese zaten istediği yerde eder. bir sürü cami var. böyle düşünenlerin amacı camiyi siyasi bir propaganda olarak kullanmak. ayrıca camiler ibadet değil örgüt yerleridir. akp ise git gide camileri kendi siyasetine doğru çekiyor. bir nevi örgütüne adam katıyor da denebilir. işte her yere cami dikmenin amacı bu. adam çünkü parti propagandası olarak dini camiyi kullanıyor.
  4 ... atheistic
 8. 7.
  Gerçekten yeterince cami olmadığına inananlar var mı hala ?
  1 -1 ... arcskao
 9. 8.
  bu kadar isteniyorsa yapılsın ama her şeyin bir karşılığı olmalı. ayasofya da kilise olarak ibadete açılsın, heybeliada ruhban okulu da eğitime başlasın kendi müfredatına göre.
  1 -2 ... tanri bizimle sims oynuyor
 10. 9.
  insanları kutuplaştıracak hareketleri neden desteklersiniz ? istersiniz ? oraya cami yapılmaya kalksanız; insanlar yine sokağa dökülüp sen ne yapıyorsun demezler mi ?

  Müslüman olup da neden ortalığın daha fazla karışmasını istersin? islam da ki; barış, güzel ahlak, huzur, insancılık taraflarını neden anlamazsınız ?
  3 ... htemizyurek