1. 1.
  özgürlükçü humanist, devrimcilerin hak iddaa ederek yaptığıdır. gezi parkının amacı ülkeyi karıştırıp polise askere zarar vermek ve bu zaafiyattan faydalanmaktı. öyle de oldu.

  polis araçları yakıldı, iş makineleri devrildi, devlet malına zarar, bankalar, bankamatikler yakıldı içindeki paralara el konulmaya çalışıldı, marketler yağmalandı.
  8 -16 ... timarli sipahi neferi
 2. 2.
  hadi lan oradan iftiracılar. sözde polisin insanlara zarar vermesi gözlerini göremeycek kadar dövmesi etmez. yıllardır karalamaya çalışıtığınız gezinin altında eziliyorsunuz zaten.
  8 -9 ... tarkan filmindeki ahtapot
 3. 3.
  geziye en çok ırkçılar ve dinciler karşı çıkar evet asıl eşkiyalık ırkçılarda ve dincilerdedir evet.
  4 -3 ... tarkan filmindeki ahtapot
 4. 4.
  durdun durdun bu mu geldi aklına dedirtir.

  ülkenin anasını o çoook inanan türk ve sunniler satıyor?
  ırkın ve mezhepin bununla ne alakası var? hayır alakası varsa ateist nufusu en yüksek orana sahip ülkelerin suç oranının yok denecek kadar az olması ile çelişeceksin.
  camide bira da içmişlerdi gezide değil mi? imam çıktı yok öyle bir şey dedi.
  anasının gözüne sürdüler imamı.
  bu ne peki? söyle müslim kardeş hak yemek değil mi bu?

  her kuşu öptünüz bir leylek kaldı bsg.
  bir türk.
  3 -2 ... yastiklagezen
 5. 5.
  Ulan polislere bile yiyecek ikram ettik bundan bile şiddet gördük. Kucağında bebek olan adama bile saldırdı polisler gözümün önünde ne konuşuyorsunuz.
  7 -2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 6. 6.
  gezi'yi kötülemek için aşırı kasan denemelere yeni bir ek. tamam sonradan cıvıtan marjinal az sayıda tipler olmuştur, onları ayıralım kenara; ama neticede gezi parkı'nın kurtarılması hedefti ki, bu hedef te gerçekleşmiştir. darbeyle, terörle bağlantı kurup çamur atma çabaları abestir. zaten bu tarz bağlantıları kurmayı becerebilseler çoktan yıllarca hapis cezalarını yağdırıp a haber'de çarşaf çarşaf reklam ederlerdi.
  4 -1 ... usualsuspects
 7. 7.
  kabataş yalancılarının işidir bunlar geziciler deri eldiven giyip türbanlı bacıya işiyordu sözde.
  ali ismailide sözde arkadaşları öldürüyordu size göre evet yazık..
  6 ... tarkan filmindeki ahtapot
 8. 8.
  günlerce taksim, beşiktaş, beyoğlu taraflarında bulundum. ne bir marketin yağmalandığına şahit oldum/duydum ne de devlet malına zarar verildiğine. ne bankamatiklerin kırıldığına ne de gaspların yaşandığına. hee ama ilerleyen günlerde "polis nezaretinde" taksime çıkartılan yüzlerce kişilik pkk yandaşının yaptıklarını televizyonlardan izledim doğrudur. evet polis nezaretinde taksim meydanına çıkartıldılar bunu inkar edecek hiç kimse yok bu ülkede. ben kendim gördüm gördükten sonra zaten daha da çıkmadım meydana.

  eylemleri sabote etmek için artık kim emir verdi ise 3 kişilik arkadaş grubu ile taksime çıkılmasına izin vermeyen polis yüzlerce kişilik yüzleri maskeli ellerinde molotofa çevrilmiş alkol şişeleri ve ellerinde öcalan denilen şerefsiz piçin kocaman posterleri olan tipleri oraya çıkarken göremedi ne hikmet ise. tee aşağıda haliçten başlayıp en tepede nişantaşına kadar koca bir alanı binlerce kişi ile ( sadece istanbul değil tee adapazarından bile destek polisler geldi ) abluka altına alıyorsun ama o ellerinde patlayıcı olan yüzlerce kişilik grup gezi parkının etrafına ellerini kollarını sallayarak gelebiliyor. çok ilginç dimi.

  oturduğunuz yerden konuşmayın çünkü konuştuğunuz şeylere şahit olmadığınız için iftira atmış olursunuz. bu yaştan sonra temel şeyleri biz öğretmek zorunda olmamalıyız sizlere kendi aklınız var. vardır yani inşaallah. bu şekilde ne dine bir faydanız oluyor ne bu millete. sadece nifak tohumları ekiyorsunuz ki amaçta bu zaten.
  12 -9 ... mel mel bakan gibson
 9. 9.
  benim bildiğim gezide insanların tek bir cüzdanı bile tek bir kuruşu bile kaybolmamıştır...
  4 -3 ... tarkan filmindeki ahtapot
 10. 10.
  yalancının sülalesin üstüste koyup kule yapıp siksiner mi şeklinde yorum yapılacak bir cümledir.
  camide içki içtiler diye yalan söyleyip, görüntülerini yayınlayacağız bu cuma günü dedikten sonra üzerinden 100lerce cuma geçti hala icraat yok, ha şu da var içki içilmedi diyen caminin imamını da sürgün ettiler. bu yalancı ahlaksızlarla baş edilme, he diyin biraz saman biraz da su verin yeter.
  6 ... komikhobbit