1. 1.
    bunlar direnişin değil suçlu olan rte ve etrafındaki kullarının kaybettirdikleridir. suçlu kimse, sorumlu da odur. adliyeler de ülkeye masraf çıkartıyor, kapatalım hepsini? suçluları yakalamak da masraf çıkartıyor kimse yaptıklarının cezasını çekmesin. adalet sağlanacaktır, 3 kuruşluk adam için ederinden çok daha fazlası kaybedilse bile.

not: zararı olan herkese geçmiş olsun, komşumuzun da iş yeri yandı. provakatörler etrafa zarar veriyorsa, polisler masum insanları avlamayı bırakıp işlerini yapsınlar. karşıyaka'da bugün herkes sokaktaydı, trafik kapatıldı. en küçük bir şiddet veya zarar var mı? yok. mille çocuğu çocuğu ile yürüyor. ne zaman polis geliyor etraf zarar görmeye başlıyor. ama bunu sorumlusu direnişçiler veya direniş değildir, bunlara neden olan ve devamına izin veren kişiler ve zihniyettir. ortada kaybedilen bir şey varsa hesabını ödeyecek olan tayyip ve köleleridir.
    -1 ... tenpura
  2. 2.
    yüzde ellilik şakirtin uykularını kaçırmıştır.
    2 -5 ... ecel
  3. 3.
    kaybettirdiği midir bilinmez ama şurası kesin ki,yine muhalif kesim kendi içinde birlik olmayı başaramamıştır. içlerine provokatörlerin sızmasına müsade etmek istemeseler de,engel olamamışlardır. olay sessiz bir çığlıkken, üç-beş çapulcu diyenlerin çapulcuları yüzünden sağ-sol davası olmaya doğru yol almaktadır.
    2 -2 ... sevgilim ben manyak oldum
  4. 4.
    (bkz: eylem yapamazsın demiyorum yaptın da ne oldu)
    2 -1 ... prensesinuykusundakiprens
  5. 5.
    şu anda ziyadesiyle eleştiri oklarının hedefinde olan ve ipliği pazara çıkan ana akım medyanın vakti zamanında 1 mayısta öldürülen göstericileri adeta es geçip kırılan camlar için ağlaması mantığıyla hesaplanmamalıdır.
    -1 ... usualsuspects
  6. 6.
    ilk sırada borsa diyenlere amına koyim demek istediğim kayıplardır.
    4 -1 ... nutellali balik ekmek
  7. 7.
    akparti'ye daha sıkı arılan seçmen.
    1 -1 ... scrikss
  8. 8.
    kazandırdıklarının yanında bir hiçtir.

sürekli ezilen, hor görülen, dayatmalara maruz kalan, susturulan, zamlanan, aşağılanan halkın başkaldırdığında neler yapabileceğini gördük, kaybettirdiklerinin amına koymuşum çok afedersiniz.
    2 ... arshil
  9. 9.
    http://galeri.uludagsozlu...%9Finin-kaybettirdikleri/ *
    ... yaratici bir nick bulamadim
  10. 10.
    kazanılanın yanında kaybedilenin lafı bile olmaz! hayatı paraya endekslenmiş kıç yalayıcıların bunu anlamasını beklemiyoruz zaten!
    1 ... storyofeye