1. 1.
  kesinlikle olumlu yönde etkileri olmuştur. evet. bence akp'nin kaybedeceği oylar, doğrudan bdp'ye gidecek ve yine tahminimce yaklaşık 20 bdp milletvekili meclise girebilecek.

  31 mayıs'tan beri gece-gündüz demeden her an taksim'de, beşiktaş'taydım ve hiçbir parti sempatizanlığım yok. benim düşüncelerim bu yönde.
  1 ... firedikurugir1
 2. 2.
  bdp nin oyları artar, gece gündüz demeden yan yana çatıştık adamlarla, bir defada ben millet vekiliyim gideyim evde yatayım demediler.
  bdp ye sürekli terörist bilmem ne falan dediler, şuana kadar yandaş medyayla kötülendi. aslında adamların ideolojilerini anladıktan sonra herkes yorum yapsa daha iyi olur. insanlarda bunun farkında değil, siyaset yapmanın duyduğun şeylerin sürekli tekrar edilmesi sanan insanlar var, kendi fikirleri yok, birinin zorla dinlettirdiği şeyleri tekrar eden tipler bunlar.
  1 ... negastory
 3. 3.
  baskı, zulüm vs gördüklerinde devlete düşman olup, günahsız gariban evlatlarını pusu kurup öldürmek yerine, meşru müdafayla sesini dünya aleme duyurup birlik ruhu yaratmalarının hem kendilerinin hem de toplumun menfaatine olduğunu anlamışlarsa bu direnişin en büyük başarısı olacaktır.

  dilerim böyle bir etkiyi sağlayabilecek sevgi zemini mevcuttur yüreklerinde.
  -1 ... thelma
 4. 4.
  zaman ve samanyolu'nda yayınlanan ankete göre oy yüzdeleri bu durumdaymış
  AKP % 35.3
  CHP % 22.7
  MHP % 14.5
  BDP % 6.2
  burada çok fazla bir artış gözükmüyor.
  -1 ... godspeed you black emperor