bugün

çomarlara inat atılan onurlu insan sloganı.
lan kamikaze ne diyorsun yine amk.
yalama olmuş koyuncuklar damlamış yine. hadi siz anadolu kırlarında otlamaya devam edin sahipleriniz güdüyor nasılsa sizi beyine ihtiyacınız yok.
Selam çomarlar, siz o zamanlar türk bayrağını faşistlik olarak görüp elinize bile almazdınız. Sonradan verdiler elinize bayrakları.

görsel
vandallığa onur denir olmuş.

Valiliklerden gelen bilgilere göre hazırlanan hasar tespit raporunda ise 58 kamu binası, 68 MOBESE kamerası ve 337 işyerinin tahrip edildiği, 90 belediye otobüsü, 214 özel araç, 240 polis aracı ve 45 ambulansın kullanılamaz hale geldiği anlaşıldı. Eylemlerde, biri CHP binası olmak üzere 14 parti binasının zarar gördüğü toplam zararın ise 140 milyon lira olduğu belirlendi.

https://www.memurlar.net/...ambulans-hasar-gordu.html
Yok o kadar da değil yani olmamalı. Onuru gezi eylemlerine bağlamak üzer çünkü hdp de ortalığı karıştırmak için güya destek vermişti o eylemlere. Çok fazla provoke oldu tatsız olaylar yaşandı. Bence artık üstü örtülüp tarihin tozlu raflarına kaldırılmalı. Malum olay gibi.
çapulcuya bak onurmuş beleş biraya koştunuz hepiniz. taksimi lağım çukuruna çevirdiniz bi de özgürlük yok diyosunuz hala da konuşturuyolar sizi.
düşük zekalı çomarları kudurtan gerçek. koyunlar otlanırken, aslanlar bozuk düzene karşı geldi.
Aslan mı? Pardon ama 15 Temmuz’da o aslanlar uyuyordu.
Gezi bir alevi,ateist vatan haini komünist isyanıdır.