1. 1.
    Ülkeyi kaosa sürüklemeye çalışanlara yapilan yardımın Soma dan esirgenmesidir. Niyet bellidir!
    3 -8 ... okutturan
  2. 2.
    Asılsız iddaadır.
    Aksine daha fazlası gitmiştir ve daha da fazlası gidecektir.
    Onlar herşeyin fazlasını haketmedeler.
    3 -1 ... fiyonag
  3. 3.
    elin suriyelisine, rabiacısına ağlayıp kendi insanına, madencisine, helal rızık kazanan insanına ağlamayan, mikleyemeyen, olmuşsa olmuş tavrı sergileyen, tokat atan, ''ahlaksızlar, kendini bilmezler'' diyen bi' boşbakan'ın yaptığının yanında hiçbir şeydir.
    3 ... hugo barrett
  4. 4.
    gezi kadar başına taş düşmesi gerken kişileirn olaydır evet aslı akpli çapulcuların ülkeyi kaosa sürüklemesidir.
    ... antikaw anarsist
  5. 5.
    hiç bir alakamızın olmadığı suriyeye 500 milyar doları gömen, soma dan esirgemez herhalde.
    2 ... bihter harungil
  6. 6.
    Yardımlar fazlasıyla gelecektir.
    ... ataturk gibiyim
  7. 7.
    faiz lobisinin ölen madenciler üzerinden menfaat elde edememesiyle doğru otantılı durumdur.

eğer böyle bir şeyler sezselerdi yemin ederim orayı kumanya denizine döndürürlerdi.
    1 -1 ... gobek adim recep
  8. 8.
    300 cana tek bir damla göz yaşı dökmeyen,suriye'ye ve mısır'a ağlayan birini kendine lider benimsemiş birisinin söylemesi çok tuhaf değil mi?
    ... the wattersons
  9. 9.
    en az 300 cana kıyan şirketin 2 tas yemek pişirip halka dağıtmamasının yanında, akıllara bile gelmemesi gereken gereksiz detaydır. kızılay'In bile yardımları yetersizdir. keşke hatay'daki suriyeli mülteci kamplarından çıksa, biraz da somaya yardım etse. zira verdiğimiz kan ve yaptığımız bağışlarla ayakta duran bir kurum kızılay. satın aldığımız sodalarla ayakta duran bir kurum.
    ... the adamin biri
  10. 10.
    acı ile tatlıyı birbirine karıştıran gerizekalı yurdum insanının merakla cevabını aradığı yanlış bilgidir.
    ... kartalbey