bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  gelindiği yere bakılırsa an itibarıyla doğruluğu yüksek olasılıktaki önerme. bu saatten sonra taksimetre hep zarar yazar.
  4 -4 ... hipnozcu
 2. 2.
  hala majinal gruplardan bahseden cahiller var. marjinal grupları kimse desteklemiyor zaten ama sizin mantığınıza göre kimse eylem yapamaz, çünkü her eylem olduğun da marjinal gruplar çıkıp gelecekler ya da birileri tarafından gönderilecekler, sonra birileri çıkıp eylemler amacını aştı diye propaganda yapacak.

  (bkz: diren gezi parkı)
  2 -3 ... murthy
 3. 3.
  Eylemlerin bokunun Çıktığını şu günde anlamak burnunun Çok geÇ koku aldığına delalet eder.
  2 -3 ... yovanta33
 4. 4.
  çünkü artık olayların amacı hükümeti devirmek olmuştur. amaç aracı doğrular.. hükümeti devirme yolunda verilecek zararları görmek mantıksızdır. daha neler değişecektir, bırakalım çevre biraz zarar görsün.

  not: ayrıca protestocular çevreyi dağıttığı gibi toplamasını da biliyor.
  -2 ... lagvarbeyler
 5. 5.
  halk eylemi diye başlamış, sonrasında parti-özellikle tkp- ve sendikalar dışında ortada bir şey kalmamıştır.
  halk eylemi deyip bunun arkasına sığınanların hiç mi suçu yok.
  -2 ... bilgisayar kumandasi
 6. 6.
  ayrıca eylem yapmak bir haktır. bitirilmesi gereken eylem değildir. belki polis şiddet uygulamasaydı, protestoculara izin verseydi olaylar bu kadar büyümezdi. böylesine çatışma olmazdı.
  1 ... lagvarbeyler
 7. 7.
  direksiyonu olmayan eylemler her türlü bastırılır. farkında olmadan maşa olmaktansa bir vatansever olarak bir daha yine burada olacağımın arkamda bıraktığı izlenimle, sağduyulu davranırım. görmüyor musunuz örgütün pkk nın gösterisine dönüştü ki korkarım onlar oradaysa ''kan''da yakındadır.
  -1 ... hipnozcu
 8. 8.
  taksim'i halk ele geçirdi,kaç gün saldırı olmadı. hoop yandaş medya geldi halk saldırdı molotof atıldı. lan salak mısınız? samanyolundaki gerçekci canlandırmalardan bile dandik bir senaryo oynanıyor.
  1 ... negastory
 9. 9.
  (#20048689)
  ... sockrates
 10. 10.
  ağzımızın tadı bozulmasın, bana dokunmayan yılan bin yaşasın, kuru tuzum yaşarmasın kafasındakilerin yarı yolda su koyvermesi şaşırtıcı değil. bugünlere de bu zihniyetten geldik zaten. istedikleri de bu işte sindirmek, yıldırmak meşru hak ve eylemleri halka gayri meşru gibi göstermek. öyle laylaylom yapıldığını mı sanıyordunuz bu işin? zincirin bir halkası bile kırılmadan direniş aynen sürdürülmelidir. en baştaki demokratik taleplerin hepsinin anlaşılıp, kabul edilmesine kadar. yoksa giden canlara, çekilen bunca acıya, emeğe ihanet olur.
  2 ... a massein