1. 1.
  sadece gezi değil. ak parti hükümetine yapılan operasyonlar neticesinde ülkemizin şu an ki durumuna istinaden aldığı yaradır.

  bakın bir tablo göstereciğim gerizekalıya anlatır gibi de çizilmiş.

  gezi eylemlerinin ülke ekonomisinde bıraktığı yara

  akp iktidara geldiğinden 2013 gezi eylemlerine kadar kur dengeliydi. taa ki soroscu vatan hainleri ülkeyi karıştırana kadar.

  yakıp yıktılar yatırıncılar kaçtı piyasa orada koptu. 17 25 aralik ve 15 temmuz derken sikip attılar ekonomiyi. millet olarak devlete destek olmak yerine hâlâ bir hainlik peşindesiniz. yazık sizlere.
  1 -11 ... timarli sipahi neferi
 2. 2.
  Tüm diyarlar da hep akepe Üzerine çalışıyor.

  Başka işleri yok herhalde bu adamların.
  2 ... odysseus
 3. 3.
  Beş yıl olmuş hala birtakım şeyleri gezi olaylarına bağlayan saflar var. Saf demek yanlış aslında, uyutulan insanlar, bir nevi sadece oy kullanmaya yarayan beyinsiz zombiler bunlar.

  Doların yükselmesi gezi olaylarına bağlı değil a cahil çakma nefer. Bernanke, parasal genişlemenin son bulacağını, FED'in artık faiz yükseltmeye ve piyasadaki likit doları toplamaya başlayacağını ilk o zaman açıkladı. Onun üzerine gelişmekte olan ülkelerde deprem oldu, en kıytırık ekonomilerden biri olarak da biz de fazlasıyla nasibimizi aldık. Gezi olayları bu süreçte sadece risk primini yükselten bir olaydır. Olmasa da zaten depremden kaçamayacaktık bu yalan yanlış politikalarla.

  A haberi izleye izleye alfabanin diğer harflerini bile unutacaksınız bu gidişle.
  5 ... asuregibisurat
 4. 4.
  gündemi değiştirme timarli ne oldu bizim 3600 ek gösterge, hani kandil operasyonu, cemil bayık nerde. tam ip cambazısın mk.
  1 ... kafam bir milyon
 5. 5.
  gezi eylemlerine çamur atmak için başlayıp ilk cümleden "sadece gezi değil" diye sulandırılan karalama kampanyası. e tabii , ekonomi yolunda gitmeyince bahane bulmak, eski defterleri karıştırmak lazım, değil mi? ama o defterlerden sakın fetö ile el birliğiyle gezicilere nasıl hunharca saldırıldığı falan hatırlanmasın, değil mi? ayıp olur yoksa.
  1 ... usualsuspects
 6. 6.
  Şimdi dış güçler mi gezi olayları mı karar verin.
  ... bexdever
 7. 7.
  bence 80 darbesinin etkisi bu hâlâ swh
  1 ... the outsider
 8. 8.
  (bkz: bir çomar ağlıyor gözleri yaşlı)

  bugün merkezden gelen talimat "gezi olaylarını canlandırın" olsa gerek. çocuğun açtığı 2.veya 3.başlık sanırım. emir demiri kesiyor tabi.
  8 ... mel mel bakan gibson