1. 1.
  pkk yandaşları, tayyipçiler ve fetöcü teröristlerin profilleri bunlar. kimler yok aralarında. şanlı gezi direnişi'nin haklılığını, kıymetini sadece bunlara bakarak idrak edebiliriz. gezi direnişi ezikliğini üzerlerinden atamamış terörist sevicilerin utanmaları umulmakta. şüphesiz liste uzar gider.

  fethullah gülen,

  gezicilere "nesebi gayri sahih" yani gayri meşrular demişti. zira gezicilerin protesto ettiği isimlerin başında geliyordu.


  recep tayyip erdoğan,

  gezicilere ilk günden çeşitli hakaretler etti ve provakatif yöntemler kullandı, yetinmedi gezicileri fetö elebaşına şikayet etti. gezi'de destan yazdıklarını söyleyip ikramiye verdiği polisler 15 temmuz'da tanklardan çıktılar.

  zehra develioğlu,

  türkiye'nin en aşağılık provakasyonunun başrolünde oynadı. kendi gibi akp'li ve tesettürlü kadınlarla adi bir yalanı aylarca sürdürdü.

  burhan kuzu,

  fetö elebaşının sofralarının şeref konuğu, gezi direnişini 3. havalimanını kıskanan almanların yaptığını söyledi.

  selahattin demirtaş,

  "gezi'de darbe arayışı var" deyip, "aramıza mesafe koyduk" demişti.

  melih gökçek,

  gezi direnişi döneminde ve sonrasında gezi ile ilgili sık sık provakatif söylemlerde bulundu. terör elebaşı hakkında inanılmaz tweet'leri var. oğlu bunların okulunda okumuş zaten kendisi ankara'yı fetö'ye parse parsel satmıştı.

  rasim ozan kütahyalı,

  fetöcü teröristlerin heykellerini dikecek bir tayyipçi idi. gezi parkı yıkılmalıdır buyurmuştu (yok öyle kandırıldık).

  hüseyin avni mutlu,

  gezi direnişi döneminde istanbul valisi idi, yaptıkları ve konuşmalarıyla fethullahçı ve akp'lilerin kafalarını mükemmel yansıttı. fetö'den gözaltına alındı.
  2 -5 ... o halde umabilir miyim
 2. 2.
  genellikle fetöcü veya pkk sempatizanı vatan hainleridir.
  2 -2 ... taciturnn
 3. 3.
  Hiçbiri değilim ve ayrıca ateistim. Gezideki samimiyetsiz ve sürekli Tayyipçi tayfaya "biz böyle medeniyiz" mesajı vermek için olmadık saçmalıkları sergileyen ezik oglu ezik güruhu savunmuyorum. Savunmucam da.

  Çünkü Tayyipin tayfa neyse siz de osunuz. Ve samimiyetsiz gösteriş budalası ve en tehlikelisi de yarı cahilsiniz.
  1 -1 ... picleme
 4. 4.
  fethullahçı erkan tan bunlardan. kemalist düşmanı olup "gezicilerin kafası kesilsin" diyen terör yandaşı bakın nasıl fethullah gülen'i övüyor. her tayyipçi önce fethullahçıdır unutulmasın.

  https://odatv.com/vid_video.php?id=8FFCH
  1 -4 ... o halde umabilir miyim
 5. 5.
  Kodumun badem bıyıklılarıni oldum olası sevmeyen ben de gezi kalkışması denen naneye söz eden tiplerdenim.
  1 -1 ... alpertunna
 6. 6.
  Gezi direnişi bir grup kişinin ortada hiç bir tane bile gecerli sebep yokken kendi devletine, kendi polisine, kendi sokaklarına saldirmasidir.
  Gezi direnişçilerini sarı yeleklilerle bir tutmayin.
  Park yapilip agac kesilmesini referans gosterip devletine saldirmak ile,
  devletin senin yaşam standartlarini bozmasini referans gosterip devletine saldirmak arasinda fark vardir.
  1 -4 ... atasnopyman
 7. 7.
  alzheimer hastalığı ile muzdarip tiplerdir. neyin ne olduğunu unutmuşlar hemen. ortada hiç bir tane bile geçerli sebep yokmuş. yüz binlerce insan birilerinin fişniklemesi ile sokaklara çıktı öyle mi ? ulan hala park diyorlar ağaç diyorlar. azcık atv ve ahaber harici kanalları da izleyin gözlerinize mil çekmezler. kimseye zararı yok iken sabahın kör ayazında zabıtaların gelip içerisinde insan olan çadırları yakması ve padişahınızın durup dururken " 2 sarhoşun kurduğu ülke" çıkışını ne çabuk unuttunuz ?

  hayır ya alzheimer hastalığınız var ya doğuştan yalancı, riyakar, nankörsünüz. insanlar o meydanlara sizin haklarınızı da savunmak için çıktı. hala ağaç mağaç diyorsunuz hala göstericiler teröristti fetocu idi diyorsunuz. hepiniz biliyorsunuz neyin ne olduğunu ama ruhunuz kirlenmiş. berkin merkin mevzusu değil gezi eylemleri. veya polisin taksim meydanına girmelerine izin verdiği pkk lı piçler de değil. o eylemler neden yapıldı hepiniz çok iyi biliyorsunuz ama yalakalıktan dolayı ağzınızdan dökülemiyor cümleler.
  2 ... mel mel bakan gibson
 8. 8.
  hükumete oy verdiğini belli etmek istemektedirler.
  1 ... ateori
 9. 9.
  (bkz: gezi teröristleri)
  -1 ... masklavi
 10. 10.
  hükümetin ağzımdan çıkan kanundur zihniyetine karşı tepkisini ortaya koymak için sokağa çıkan pek çok insan sayesinde akepenin taksimi talan etmesinin, nefes alacak bir avuç toprak bırakmamasının önüne geçilirken hükümete de ilk kez her şeyi bu halka sorgusuz sualsiz dayatamayacağı yönünde bir yenilgi tattırılmış oldu.
  2013 yılının ardından yaşananlar, pek çok insanın o günlerde mevcut iktidarın frenlenmesi suretiyle ülkenin daha da kötüye gitmesini önlemek adına mücadele ettiğinin işareti gibiydi sanki..
  (bkz: akabe yolsuzluk rekortmenliği ve ayakkabı kutuları)
  (bkz: 15 temmuza giden süreç)
  2 ... nardaninciler