1. 1.
  hükümeti devirmek için yakıp yıkmayı özgülük zanneden insancıklar halen anlamadığınız bir şey var Adnan menderesi asmış olabilirsiniz Turgut Özal'ı zehirlemiş olabilirsiniz ama Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lideri daha size yedirtmeyecek bu millet.
  6 -5 ... enterrassanadam
 2. 2.
  yalnızca ülkeye değil kendileri gibi olmayan diğer tüm insanlara da zarar vermişlerdir. bu mahlukat yecüc mecücü gibi; dünyanın her yanını sardılar. allah ıslah etsin!
  2 -9 ... prensesinuykusundakiprens
 3. 3.
  maddi olarak zarar verilmiş olsa da manevi olarak vatanın namusunun üzerindeki kara leke, biraz olsun silinmiştir.

  tarihe not düşülecek olursa, dtp başkanı bugün bir röportajda türkiye 20-25 parçaya ayrılabilir demiştir. açılım süreci adı altında bölünme projelerini destekleyenler, acaba hangi kitapta yer alan vatanını yurdunu yuvanı böl duasına amin diyecekler merak ediyorum.

  afilli dramatik müzikli video linki yok ama olanların gerçek yüzü için videolara gezi yazın çıkar.
  4 -1 ... diks
 4. 4.
  Şakirtlerin, akpekekelilerin verdiği ve şu an sonuçları belli olmayan/bilinmeyen zararların yanında pek önemli değildir. Zaten sizin belediyeleriniz rant olsun diye asfalt kaldırım yapmıyor mu boşu boşuna?
  3 -1 ... 0game
 5. 5.
  sen yıllardır teröriste kurşun sıktın da ne oldu her gün şehit haberi almaktan zevk mi alıyorsun be mübarek? apoya kimse sayın filan demedi atamızada ayyaş demedik. şehidimizde bizimdir ülkemizde. kargaşa niye çıkartılır? hükümeti devirmek için! öyle hükümet devrilmez aslanım gelirsin sandıkta atarsın oyunu sonuca katlanırsın. bu memlekette bir sende mi var o akıl o zaman 11 yıldır bu hükümete oy verenler embesil! yok öyle yağma! zamın kralını koalisyon hükümeti zamanında da gördük keriz mi sandın sen milleti! yıllardır yapılan bütün yolsuzluklar unutuldu şimdi atıp tutuyorsunuz.
  1 -4 ... enterrassanadam
 6. 6.
  emin olunsun ki baştaki pezevenklerin ülkeme verdiği zararın yanında hiçbir şey değildir. Oradaki insanların hepsine kitapsız diyebilen çok mu müslüman acaba. Kaldı ki kitapsız da olabilirler. Size girip çıkan nedir bu denklemde arkadaşım. Siz müslümansınız diye herkes mi müslüman olacak ha yok olmadıysa bu yakıp yıktı, kitapsızlar diye fişleyin bakalım o insanları.
  3 -2 ... kirislihan
 7. 7.
  tabi canım 10 yıl önce böyle rahat konuşsaydın ya. o savunduğun solcu zihniyet sabahlara kadar seni karakollarda pataklasaydı! elinde bira şişesi baştakilere küfür ediyor. Allah'ı kitabı bilen adam molotofla otobüs yakmaz memleketi bütün dünyaya rezil kepaze etmez varsa sıkıntın derdin efendi gibi izin alır yaparsın gösterini. ne lan burası muz cumhuriyeti mi? kafasına esen bir yerleri yaksın yıksın adına da özgürlük desin namusu temizledik desin siz kimsiniz de özgürlük adı altında vatandaşın malına mülküne zarar veriyorsunuz? ülkenin düzenin bozuyorsunuz? saygı duyacaksın arkadaşım o yüzde elli oy alan hükümete!
  -3 ... enterrassanadam
 8. 8.
  Dikkat dikkat iyi tanıp okuyun hangi türk vatandaşı bunları ister iyi tanıyın bu kahpeleri.

  Bu orospu cocuğu protestocuların taleplerine bakalım.
   
  1. Taksim Park'ında ki her tür inşatın durdurulması ve tüm gelişen projelerin iptal edilmesi.
   
  2. Atatürk Kültür Merkezi'nin yıkılmaması.
   
  3. Göstericilere karşı aşırı güç kullanma emrini veren tüm sorumlu kişilerin görevlerinden azledilmesi. ( istanbul, Ankara ve Hatay'da, izmir listede yoktur çünkü Kılıçdaroğlu'nun partisi izmir'de yönetimdedir, ve parti yani CHP taktik olarak gösterileri desteklemektedir.)
   
  4. Biber gazı kullanımının yasaklanması.
   
  5. Meydanlarda gösteri yapma özgürlüğüne izin verilmesi.
   
  6. Gösteriler sırasında gözaltına alınan herkesin serbest bırakılması.
   
  7. Internette ifade özgürlüğü
   
  8. istanbul'a 3. köprü yapılmasın.
   
  9. Nükleer santraller inşa edilmesin (bir tanesi Rusya diğeri Japonya tarafından yapılıyor)
   
  10. Türk Alevilerinin talepleri karşılansın, üçüncü köprüye Selim adı verilmesin.
   
  11. Şehrin kalkınma politikası değişsin.
   
  12. "istanbul Kanalı" projesi yapılmasın.
   
  13. istanbul'a yılda 100 milyon yolcuya hizmet vermesi planlanan üçüncü havaalanı yapılmasın.
   
  14. Kadınlarla ilgi politika değişsin (kürtaj karşıtlığıyla ilgili)
   
  Türkiye'de ki protestolar Türkiye'nin IMF'e olan resmi bağlılığın sona erdirilmesinden sonra başaldı.
   
  Ayrıca şu taleplerde listede yer aldı:
   
  1. Türkiye yeni bir havaalanı inşa etmemelidir, sözkonusu inşaattan sonra havaalanı büyük bir havayolu merkezi olacak ve Türk Hava Yolları'da büyük bir hava şirketi haline gelecek ve Frankfurt Havaalanı ve Lufthansa Havaalanının önüne geçebilecek.
   
  2. Türkiye'yi enerji anlamında tüm Avrupalı ülkelere bağımlılıktan kurtaracak olan nükleer enerji santrallerini Türkiye inşa etmemelidir.
   
  3. Türkiye tek başına sadece Türkiye'ye ait olacak, nakliye uluslarası anlaşmalarla düzenlenmeyecek, ve aslında Boğaziçi ve Çanakkale boğazlarıyla ilgili Montrö anlaşmasını sona erdirecek olan istanbul Kanalı (istanbul merkezini baypas geçerek Karadeniz- Marmara denizi arasında) projesi yapımını durdurmalıdır.
  1 -6 ... kurtulur
 9. 9.
  Geziye katılmayan koyunların ülkemize verdiği zararla kıyas kabul etmeyen zarardır. Ayrıca bir taraf ülke özgürleşsin diye zarar verirken diğer taraf cennete gitmek için zarar verşyor. Zürriyeti cildini cinildiyetşni diye devam edilmesi gerekenler geziye katılmayan dindoşlardır.
  1 ... basbakan olacak adam
 10. 10.
  ülkeyi yöneten "kitapsız"ların verdiği zararın yanından bile geçemez, açık mert korkusuz!
  4 ... cok yasayan bilir