bugün

(bkz: yeni şafak)
(bkz: vakit)
o çadırlarda tecavüzü bilmem de, çok fuhuş döndüğü kesin.
edit: he amk olmuyor bir şey, islami usullere göre yatıyorlar hatta.
"bıçak zoruyla gezi parkına götürüp çadırda tecavüz ettiler. park kalabalık omasına rağmen kimse farketmedi".
at yalanını yiyim.
(bkz: iftirayı günah saymayan müslüman)
allah bilir türbanını çıkarıp üzerine de işemişlerdir. münafıklar...
allah allah tecavuzden sonra iyiki pisirip yememisler.
tecavüz olayını bilmiyorum ama turiste uygulanan şöyle bir muamele vardır.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/127717/turiste-go-home-ceken-polis
ve bu haberi yapan insanlar muhafazakarlığıyla öne çıkmış insanlar vay be. yalancılık, iftira falan hani..
kendini polis olarak tanıtan birilerinin yaptığı olaydır. benim bildiğim polisler de kendilerini polis olarak tanıtıyorlar genelde. gezi parkı civarındaki ak gençlik-polis işbirliğini, ak gençliğe polis yeleği dağıtıldığını da biliyoruz. bir de birkaç gündür eylemcilerden temizledik diye dolaşan bir grup var.

kimse bana bu amına kodumun ak gençliği yapmaz demesin, kendi bacısını da siker o piçler.

edit: sikeni tanıyorum. onu da söyleyeyim.
muhafazakar görünen ama gram allah korkusu olmayan gazetenin verdiği haber. Bunları birde para verip okuyanların olması, en az bahsi geçen yalan haber kadar gülünç. nasıl muhafazakar gazete ise aklı fikri tecavüz, sikiş haberlerinde. fantezine sokayım afedersin.
Not: haberde göremedim, turistin üstüne sıçmalı, işemeli bir final yapmamışlar mı yani?
gezi'deki ortamda küçük bir çığlık olsa bin kişi anında oraya yöneliyordu veya küçük bir patlama sesi olsa en az 50 60 kişi oraya gidip durumu kontrol ediyordu. böyle bir ortamda şu anlatılanlar sahtekarlıktan öte değildir, lan her şeyi geçtim ben farkederdim.
(bkz: iftira)

bir de bunu diyenler kendilerince dindar kesim. iftiranın ne kadar büyük bir günah olduğunu bilmiyorlar galiba. he tamam o derste yoktunuz.
bunlar tecavüzden, sübyancılıktan başka birşey bilmediklerinden herkesi bu şekilde yaftalamaları sıradan.
kadın görünce cinsellikten başka bir şey düşünmeyen adam, kadını sarıp sarmalamaktan(burnuna kadar kapatmaktan) başka ne yapabilir ki.
gerçekten zavallısınız.