1. 1.
  gezi'de ilk 3 gün destek veren tayfanın yapması gerekendir.

  böylece baya büyük bir kitleden sorunsuz kurtuluruz. ülkenin refah seviyesi de artar. mis.
  ... no god no master
 2. 2.
  emin ol ağızlarını burunlarını kıracaksın ama değmezler. üstelik ülkemizin kolluk kuvvetleri var. onlar yeterli olur yeterli olmadığı takdirde biz muhafazakalar devreye girer.
  1 -5 ... rebel12
 3. 3.
  Neden üç gün. Çünkü allah ın hakkı üçtür. Bir iki üç başla!
  ... judas
 4. 4.
  ölmüş insanın arkasından konuşmak gibi bir eylemdir. olaylar olmuş bitmiş üzerinden yıllar geçmiş şimdi heyecanlı ergenler kalkıp yolda karşılaşsalar saat sormaktan çekinecekleri adamları dövmekten bahsediyorlar.

  --spoiler--

  onlar yeterli olur yeterli olmadığı takdirde biz muhafazakalar devreye girer.

  --spoiler--

  "biz muhafazakarlar" (#40729593) bizzat yaradanın "gözünle görmediğin, iyice emin olmadığın şey hakkında konuşma, iftira atma" emrini bilmezler. inandıklarını iddia ettikleri kitabı, ümmeti olduklarını iddia ettikleri peygamberimizin sünnetlerini bilmezler. camiye sadece tuvaletine işemeye giderler, yoldan geçen her kadının arkasından bakar iç geçirirler, iddia at yarışı ne varsa oynarlar ama muhafazakarlarmış. yersen. bir de adam döveceklermiş. sokakta bağrışma olsa sümükleri aka aka yorganın altına saklanırlar, askerlik çağa geldiklerinde bedelli çıksın diye gözleri yaşlı beklerler ama sanal alemde atmaya gelince hepsinin maşallahı var. herkesi dövüyorlar vuruyorlar her gün vatanı yeniden kurtarıyorlar.
  4 ... mel mel bakan gibson