bugün

Homofobiklerin artık kabak tadı vermesinden ötürü gey kişinin ağzından dökülen ah cümlesi. Allah hepinize nur topu gibi gey gey çocuklar nasip etsin inşallah. Kimi kınadıysanız başınıza gelsin!! işte o zaman geylerin yaşamını ne kadar zorlaştırdığınızı, onların yaşamını ne kadar çekilmez ve yaşanmaz hale getirdiğinizi görmüş olacaksınız uygulamalı olarak.

Birisi çocuğunuzu sırf sevdiği kişinin hemcinsi olmasından dolayı aşağılayıp, sözlü tacizlerde bulunsun; Devletiniz "yüz kızartıcı faaliyette bulunmak(!?)" gerekçesiyle açığa alsın çocuğunuzu, olmadık yerlere sürsün, insan gibi muamele etmesin ona. işte anlayacaksınız o zaman, biricik evladınızın canını yakanlar sizin de canınızı yakmaya başlayacak ve anlamaya başlayacaksınız. tüm o gey diye aşağıladığınız insanlara neler yaşattığınızı...

Diliyorum ki; kim kınarsa, kim bir eş cinselden iğrenç bir hayvanmış gibi bahsederse, tüm kalbimle diliyorum ki Allah ona böyle bir çocuk versin. Sizi Allah'a havale ediyorum.
ilgi çekmek için de bu kadar ayıp şeyler söylemenin lüzumu yoktur, dedirten yazar söylemi.
sakin ol, kimse senle dalga geçmiyor. böyle yaparak da bir yere varamazsın.
sözlüğün gay açılımı. sırasında aramıza kaynayan gay söylemi.
tezat kavramları bir arada kullanarak özelden mesaj atıp kuyruğuna basılıcında acı acı haykıran gay gey her ne haltsa yazarı söylemi. ayrıca ailecek şaşırdık müslüman *gey e.

(bkz: bir ibnelik var bu işte)

yazar notu: kimsenin cinsel tercihini sorgulamak kimseye düşmez ki kendi kendinle çelişmekten bitap düşmüşsün zaten.ailecek acıyoruz... sebebide gay olman değil...
(bkz: geylerin duası kabul olsaydı götten yarak yağardı)
(bkz: ibneye ibnelik etmeyin)
gay olmak bir tercih ise, hiç kimse tepkiler ve baskılar ile tercihinden pişmanlık duyup, bunu ayıp olarak algılayıp beddua etmemeli.
Bir hastalık ise ki hormon-gen açısından bunu yine kendine sorun yapmamalı.
Nerden bakarsak bakalım, insanların acizliğini itiraf etmesidir.
Haykırış cümlesi. Haklılık payı yüksek. insanı insan olduğu için değerlendirmek lazım, cinsiyetine göre değil. Dünyada savaş çıkartan, katliamlara imza atan, tecavüzlere mahal veren biz erkeklerden daha az insan değil eşcinseller. Biz erkeğizde çokmu faydalıyız allah aşkına. Gurur duyulan birşey değildir cinsiyet, sanki doğmadan tercihmi ettik. Sanki bir başarı sonucu mu erkek olma yüceliğine eriştik.

size hiç duymadığınız birşey söyleyeyimmi: Bizden farklı insanlar da var bu dünyada, haberiniz olsun.
- ismide geynur olsun.
''bir çocuk gay mi doğar, gay olmayı hormonal ya da farklı nedenlerden ötürü kendi mi tercih eder?'' sorusunu kafamda ampüllendiren beddua.
her şeyden önce karşımızda bir insan var ve biz sokak hayvanlarını bile koruyan, kollayan dernekleri olan bir ülkede yaşıyoruz.
bu ne demektir: biz merhamet duyguları yüksek bir toplumuz, eğer başkasının sokak köpeği diyerek tekmelediği bir varlığa sahip çıkıyorsak bir insana haydi haydi sahip çıkarız; ama '' ben gay'ım, bu benim terciheem, bana ıdı yapamazsın, bıdı yapamazsın, yaparsan beddua ederim çocuğun gay olur taaam mı?'' tavrı hoş değil, o zaman kafadan gay olmanın beddualara konu olacak kadar kötü bir şey olduğunu kabul etmiş olursun, kendi kendini çürütürsün.
yoksa bana ne kimle ne yapıyorsan yap; senin cinsel tercihin beni, benim cinsel tercihimin seni bağladı kadar bağlar.
gay-heterosexüel-bisexül-homosexüsel, ne olursak olalım ama önce insan olalım.
Etek giymekle kadın, pantolon giymekle erkek olunmaz.
insan olmadıktan sonra...
Güzel duaymış. Tuttum.
Ren geylerini hor görmeyin. Onlar da canlı sonuçta.
bunu söyleyen sadece anüsünü değil insanlığını da yalama ettirmiş. babaların günahını evlatlara yüklemek... işte gerçek ibnelik budur. gay arkadaşlarım oldu, daha önce yazmıştım. lgbt haklarını savunurum, asla bir insanı din kimlik ideoloji siyaset cinsel tercih vb yüzünden eleştirmem; o insanı davranışları yüzünden başkalarına karşı tutumu yüzünden eleştiririm. bu anlayış bu davranışı kim yaparsa yapsın onu lanetlemek insanlık gereğidir.
güncel Önemli Başlıklar