1. 1.
  Eski bir rivayete göre bir zamanlar yunan tanrıları tarafından kurulurken tanrılar tanrısı Zeus geyus u ve lezbiyenus u makamına çağırtır.
  Geyus A erkek hormonları lezbiyenus A da kadın hormonlarını, düzenlemek ve onları güncellemesi aktif rol oynamalarını ve son kontrolleri yapmasını istemiştir. Geyus ve lezbiyenus yunan A iner ve insanların hormonlarını incelemek için insan kılığına girerler her şey tadında herşey güzel gidiyor derken eros bu iki çifti görür ve bir birlerine yakıştırır ama onların tanrı olduğundan habersiz...
  Eros iki okunu hazırlar ve malkoçoğlu gibi artistlik yapıp ikisini birden atmaya karar verir ve okunu fırlatır...
  Savaşçı ve refleksleri kuvvetli olan lezbiyenus oku kendisine saplanmadan nakavt eder ama geyus o kadar şanslı değildir ve aşkın sihirli oku kalbine saplanır ve lezbiyenus A aşık olur. Lezbiyenus doğası gereği sadece kadın tanrılara ilgi duymaktadır ama ona aşık olan geyus un gözü hiç bişey görmemektedir. Aşkının karşılıksız olduğunu gören geyus hiç bişey yapamaz ve doğal olarak insanlardan çıkarmak için hıncını tekrar yunan A döner ve erkeklik hormonunu kız hormonununa dönüştürür ve erkekler birbirine ilgi duymaya başlar. Tüm yunan ı gay olmasından korkan Zeus diğer tanrıları yunan A geyus u zapt etmek için gönderir bunların içinde lezbiyenus ta vardır.
  Nitekim lezbiyenus geyusun suçu nun olmadığını tüm suçun erostan kaynaklı olduğunu bilir ama ne gelir elden...
  Geyusu yakalayıp Zeus A getirirler ve Zeus geyusun idam edilmesine karar verir.
  idam edilen geyus lezbiyenusu çok derinden etkiler ve lezbiyenus eros tan intikam almak için tekrar yunana iner ve kadınsal hormonların bazılarını değiştirerek kadınların bir birine ilgi duymasını sağlar..
  Eros okunun işe yaramadığını kadınların bir birini arzuladığını görünce zeusun yanında nefesini alır ve herşeyi anlatır..
  Lezbiyenus ta idam edildikten sonra işlerin rayına gireceğini düşünen Zeus aslında öyle olmadığını öğrenmesi için sadece bi kaç bin yılın geçmesi gerekiyordu....
  2 ... enyuceniz