bugün

batı hayranı kemalistlerin marifetidir.

halbuki övünülecek bişey değildir, bilakis gevurlar beni sevdiklerini söyleseler gider iman tazelerim aceba islama aykırı ne yaptım da takdirlerini kazanıp muhabbetlerini celbettim diye.
reyislerinden "dünya lideri o" diyerek bahsedenlerin tuhaf söylemidir. dünyadakiler gevur olmuyor sanırım..

görsel
Ya bu yoktu ne zamandır neden geri gelmiş ki?
"batılıların peygamberimize övgüleri" diye goethe'den tutun, bismarck'a kadar bir çok kişinin övgülerini sıralayıp, bu lafları edenler gavur olmasına rağmen övünmekte beis görmeyenlerin garip bulduğu tutumdur.

yobazların en büyük yanlışlarından biri de kendilerini pek zeki sanmalarıdır. cahil ve bön angutlar oldukları için habire kendi kalelerine gol atarlar ama farkına bile varmazlar. hoş, varsalar da fark etmez, alayı yüzsüzdür bu cinsin...

(bkz: yobaz ve zeka)
böyle deyip, rte ile alakalı yabancı basında, yabancı dergilerde şurada burada herhangi bir övgü duyduklarında, "vay, dünya büyüğü işte", "dünya liderimiz" ve bilimum yakışmayan yakıştırmalarda bulunmaktan çekinmeyen insan hezeyanıdır.
sucukçu muhasebecisi fetö ile işbirliği halinde milli ordumuzun üstünde tepinirken, batılıların sucukçu muhasebecisi'ne düzdüğü övgülerle övünenlerin garip bulduğu tutumdur.

akvaryum balığı kadar hafıza yok bu mallarda...
(bkz: rumeli71) iyi dövmüş yalnız, ben olsam daha konuşmam bunun üzerine. adam çomar tokatlamış resmen burada kelimelerle. ama doğru ya siz çomarlar ben değilsiniz ki!
sebep sonuç ilişkisi kuramayan bir takım omurgasızların idrak etmekte zorlandığı şey.

türkiye birleşmiş milletlere nasıl girdi biliyor musun omurgasız kardeş? kısaca anlatayım;

atatürk'e gevur gazeteci sorar "birleşmiş milletler'e üye olmayı düşünüyor musunuz?"

atatürk cevap verir "şartlarımızı koyarız. kabullerine bağlı. biz müracaat etmeyiz üye olmak için. eğer davet gelirse düşünürüz." der.

birleşmiş milletler sadece türkiyeyi davet edebilmek için yasasını değiştirir ve bm'ye ilk davet edilen ülke genç türkiye olur.

ülke nasıl temsil edilir uluslararası arenada azıcık görün de kimlerden neylerden medet umuyorsunuz farkına varın.
hala avrupa birliği kapısında paspaslık yapıyorsunuz..

ingilizlerce (bkz: kandırılıp), çanakkaleye ölüme gönderilen anzac askerlerin ailelerine söylediği sözler ve ayrım gözetmeden insanlık namına yaptıkları da yabancılarca takdir toplamıştır evet.

ülkemizin kurucusunun tüm dünya'ya ayar verebilmiş biri olmasından tabii ki gurur duyarız omurgasız kardeş.
batı kendisine zarar veren, prestijlerini sarsan kişileri pek sevmezler.

atatürk'ü neden seviyorlar anlamıyorum.

mesela gandi yi de severler ama gandiyi sivil direniş yapıyor ayağına kullanıp, bakın biz hindistan'da katliam yapmadık diye palavra uydurabilmek için var etmişler.
bir arkadaşım var tanzanya'lı , kendisi bana atatürk hakkında bir şey dedi ...
tanzanya'da hristiyanlar atatürk'ü seviyor saygı duyuyorlarmış fakat müslümanlar atatürk lafını duyduklarında bile "la'netullah" diyorlarmış , la'netullahın ne olduğunu araştırdım meğerse anlamı "allah'ın laneti üzerine olsun" demekmiş ...
not : kesinlikle troll yada uydurulan bir şey değil 2 ay önce yaşadığım bir diyalog ...
bedeviler rte'yi seviyor diye sevinenlerin hezeyanıdır.
düşman olmanın başka, karşındaki adam gibi adam olduktan sonra düşmanın olsa da takdir etmeyi bilmenin başka mesele olduğunu bilmeyen, her bir boka sadece kör kinleri (bkz: şark kini kanserlerin en habis soyudur) doğrultusunda bakan çomarların anlamasını beklemediğimiz övgü ve övünmedir.

işte islam alemini batıran tam da bu sikik zihniyettir. misal osmanlı'yı ele alalım... osmanlı tarihini biraz bilenler osmanlı'nın, ta ki çok geç oluncaya kadar, kendisini yenilgiye uğratan batılıları asla anlamaya çalışmadığını, onları neyin zafere taşıdığını merak etmediklerini, her yenilgiyi osuruktan gerekçelerle izah ettiklerini, muzaffer batının komutanlarını, bilim insanlarını, sanatçıları dikkate almadıklarını, saygı duymadıklarını bilir.

örnek: osmanlı rusya'yı rusya yapan büyük petro'yu asla anlamamış, rusya içinde yaptığı reformları deliliğine yormuş ve kendisini "deli petro" olarak anmıştır.

batıyı büyük yapan hususlardan biri ise başarılı, örnek alınacak yanları olan düşmanlarını takdir etmeyi her zaman bilmeleridir. tabi hayatında hiç osmanlı dönemine ait batılı elçilik raporu, seyahatname filan okumayan çomarlar bu inceliklerden anlamaz. maldırlar, böndürler, ahırdaki öküzün yanına bağlasan yerlerini yadırgamazlar.
söyleyen andavalın hms ırresistible kruvazörünün o dönem için ingiliz donanması'na olan maliyetinden bile haberi olmadığını anlatan beyan. a benim andavalım bu ingilizler salak mı ki; donanmasının en pahalı makinelerini çanakkale boğazı'na gömen bir lideri sevsinler. sevme değil o korkudur, korku ile duyulan saygıdır. hırt.
(bkz: yahudiler mallarını hz muhammed e teslim ederdi)

al sana kavanoz kapağı!
bu dinci ibişler gevur derken kendi soyunu sopunu mu kastediyor ?

gevur ney ?

önce türkçe okuma ve yazmasını öğrenmek lazım.

iran la, pakistan la, hindistanda ki dini liderlerle

ilişki kuran ananızmıydı ?

hepsiyle sağlığında en üst düzeyde ahbaplığı vardı.

bir de şu recebin başımıza musallat ettiği

din adına

elinde kelleyle dolaşan soyu sopu belirsizlere bak.

işkembe i kübradan ramazan topu gibi atmamak lazım

tüm ortadoğuyu geziyorum

katar haricinde recebin adını duymak isteyen yok.

gevur ney gevur.
Adamın karşısında iran şahı pehlevi esas duruşta duruyordu gelmiş bu salak ne anlatıyor. .
Aklını kullanan gevurları aklını kullanmayan dinciden aşağı gören çomar beyanı.