1. 1.
  Sabırsız ve açık sözlü olmaları.

  Tutamıyoruz çeneyi...
  7 ... munia
 2. 2.
  Ben valla beni zirveye çağırırsanız ayvayi yersiniz. Açılışı ben yaparıyorum millete söz hakkı vermiyorum. Napayım bende böyleyim. Beni bırakın siz devam edin.*
  5 -1 ... kale3112
 3. 3.
  evlerinde bunları dinleyen olmaması.
  3 -1 ... teflon
 4. 3.
  genelde yalan söylemeyi pek beceremeyiz, en azından uzun soluklu yalanlar silsilesini yönetme şansımız yoktur. çünkü biz o kadar uzun konuşuyoruz ki, çoğu zaman konuşmanın başında ne dediğimizi kendimiz bile unutuyoruz. nasıl uzun soluklu yalanlar silsilesi yönetelim di mi ama ?
  sonra, biraz boş boğaz tiplerizdir, hatta patavatsız bile denebilir bizim için. düşünmeden konuşma konusunda da üstümüze yoktur. aklımıza geleni anında söyleriz, "ulan bu laf nereye gider? , beni yanlış anlar mı?" filan pek beceremeyiz.
  son olarak, rahmetli anneannem'in bana on yaşlarımda olduğum dönemde dediği gibi, "dilim seni dilim dilim dileyim, başıma ne geldiyse senden bileyim."
  4 ... keshberfo
 5. 4.
  @2 nin de belirttiği gibi aşırı yalancı olmaları. lakin bazılarında zamanla ciddi anlamda düzelmeler gözlemledim. geveze olup olmamaları insanların iyi ya da kötü olduğu anlamına gelmiyor aman diyim.
  2 ... dranzer
 6. 5.
  Tekrara düşerler, lafa da "bunu anlatmış mıydım yaa?" diye başlarlar.
  1 ... cinocifito