bugün

(bkz: en hakiki öz kızlar sıralı liste) **
ben burdayım diyorum. bi videoma bile destek olmuyosunuz.
https://www.youtube.com/w...pk4ewfqqvcntw33vbk0h00410
tam bir muamma.

mesela siz kadın zanneder, mesaj kutusunda zabaha kadar güreş tutarsınız ama karşınızda sizin kelimelerinizle çavuşu tokatlayan, kan ter içinde bir eşcinselli gey olabilir.

ya da aynı şekilde bir mal bulalım da az işletelim diyen 3-4 sap bilgisayar başına geçmiş sizin emmüşme muhabbetlerinize kahkahalarla gülüyordur.

bunlar zamanında hep yaşandı. kaç kişinin gençliğini soldurdu bu harun abiler...

burası uludağ sözlük.

kimin ne olduğu bilinmez kardeş.

bilemeyiz.
Liliith in sadece meme olduğunu biliyorum. Diğerleri hakkında fikrim yok.
(bkz: aranızda hala caps vermeyen hayvanlar var)
(bkz: sanguine aurora)

Kendisinin bol elledim, Memelerini mıncırdım... Kesinlikle kadın yazardır arkadaşlar.
gezme ceylan bu listede seni avlarlar. *
not: sadece bir uyarı.
Ben tente ve branda ustasiyim.

Yazın ulan!
gerçekten kim kız kim erkek bilmekte fayda vardır.
geçenlerde bir yazar, sözlüğe tc kimlik numarası ile yazar alımı yapılmasını ve kimin kız kimin erkek olduğunun belirtilmesini yazmıştı. çok mantıklı bulmuştum...

evladım olduğundan dolayı kendisini her türlü sahtekarlıktan soğutmam gerektiği için, bir veli yüreği ile açıklıyorum ki; bunlardan biri t i b b’dir.
Ben harun abiyim. Böyle de dürüst insanım. Hadi yine iyisiniz daha fazla umutlandırmadan sizi uyardım. Bu da son iyiliğim olsun ulan size.
Kardeş ben kız değilim ama beyonder nickli arkadaş var o da değil
Ben değilim! Listeye böyle bir katkım olsun.
Az önce mesaj geldi, diyor ki:

Kafakoparanus'un takip listesi referans alınabilirmiş.

Ben demedim ama doğru.
Doğrudan derken? Direkmen mi? Yani direkt kız olacak öyle mi? Yo yo yo dostum burası uludağ...
beni de yazın. *
Ben varım.
Sözlükte oluşturulması gereken listedir. Botsvana'da masum masum ava çıkmış sürü erkeklerinin ceylan görünümlü sırtlanların ağına düşmesine gönül er vermez.

El birliği ile kuralım şu listeyi. Benim için değil. Ben evliyim, 2 çocuğum var. Siz, yeğenlerim için.