1. 1.
  malumunuz ademoğlunda hep bir varlığını ispatlama kendini gösterme çabaları vardır. karşı cinsten bir hedef seçilir bu işlem uygulamadan önce. amannn kastım be. kısaca karıya kıza kol kasını göstermenin en bilindik şeklidir. msnde açılan webcam de aman nasıl da yorgunum ifadesi alınır önce. akabinde önce yüz ovuşturulur "nasıl da serseri özgüveni yüksek biriyim" nidalarında. sonra kollar başın arkasına doğru yaslanarak gerinilir. şişen kol kaslarının ortaya çıkmasıyla birlikte hedef nişan alınmış olur.

  lan yapmayın artık ya valla bak.ne bileyim oturalım araştıralım başka bişey bulalım beraber.
  5 ... what if
 2. 2.
  odtü'de yüksek lisans programıdır. bu sene 10 kişi alacaklar.
  3 ... pis cocuk
 3. 3.
  till lindemann'ın ustalıkla uygulayıp kullandığı stratejiler bütünüdür.

  völkerball ve live aus berlin gibi rammstein mucizelerini izleyerek çeşitli numaralarını ve kaslarını görebilir, vatana millete hayırlı bir evlat olursunuz. adamın özellikle göstermesine zaten gerek yok, koskoca till "kızlar bana bayılmalı kaslarımı göstermeliyim ehieh" diye düşünmüyordur. lakin öyle ilginç pozları var ki insan ister istemez çükünde bile kas var zannediyor.

  sözü cafer'e bırakıyorum.
  ... der meister
 4. 4.
  dişisine kur yapan erkek insanın bir yandan da çevredeki rakiplerine gözdağı vermek amacıyla geliştirmiş olduğu stratejilerin başında gelir. alfa erkeğin bu gösterisine çevrede bulunan diğer genç erkek insanların yine aynı şekilde meydan okumayla karşılık vermesi sonucu farklı tür çarpışmalar yaşanır. bunlar masaya iphone koyma, ray ban gözlüğün üzerinden kesik atma ve benzeridir. alfa dişinin kas gösterisine itibar etmediği durumlarda radikal iki'nin sayfalarını karıştırarak okuyormuş gibi yapmak da bu stratejiler kapsamındadır.
  ... nobetci baykus
 5. 5.
  kaslı erkekler tarafından yapılan stratejilerdir. cidden bak, başka varsa da istisnadır.

  efendim öncelikle söyliyeyim bu kas gösterme stratejileri kol kasları üzerine yoğunlaşıyorsa basın küfrü geçin. abazanın teki, her yerde aynı bu dallamalar. ama gel gelelim bahsi geçen kaslar karın bölgesindeki baklava desenli kaslarsa ve bahsi geçen erkek üçgen vücutlu bol bir kas yumağıysa ne yapsa "helal" derim ben bu adamlara.

  Şimdi bir kere o baklava kasları yapmak kolay değil. üçgen bir vücuda sahip olmak da. yıllarca yapılan sporla elde edilen şeyler bunlar. e o kadar yırtındıktan sonra adam ona buna hava atmak için kullanırsa bu kasları bana sadece kötü bir şey yemek düşer. ama yemem.
  1 ... materyalist imam
 6. 6.
  bir de gerinerek boxer gösterme stratejileri vardır erkeklerin. komik durur.
  ... lost little girl