bugün

Bu ülke hepimizin. Hiç kimse evet oyu verenler aptal şu bu diyerek işin kolayına da kaçmasın.

Insanlar korkuyor ve korkmakta da haklılar. Herkesin ailesi çocukları var. Isten atsalar o çocuklar aç kalacak. Sözlük aramızda para toplayıp süt mü alacağız o çocuklara.
batının, pkk nın, fetönün istediğini yaparak hayır oyu veren gerizekalılarla aynı ülkede yaşamaktır evet.

haklısın!
Şuan çevremde bir hayli var.
Işte bunlar hep eziklik. Ah yavrum ah sende haklısın yıllarca internet ortamında film seanslarında tanık olduğun ve kafanın içinde yer eden senaryo tadında hayatları yaşama isteği ile yanıp kavruluyorsun. Oysa cep delik cepken delik. Bir baltaya da sap olamamışsın belli sosyal mecra da bu gerçekliğin acısını bu tip başlıklar açmak suretiyle dışa vuruyorsun. Tabii gönül ister elde biralar miami sahilinde kolunda cicikleri taş gibi kızlar ile eğlenmek filmlerde gördüğün hoşuna giden sahneleri yaşamak ama yapamıyorsun işte. Ah zavallım demek gitmek için masraflarını karşılayamıyorsun ha. Vay yavrıııım vah. Ne üzüldüm ne üzüldüm. Ne kadar lazım söyle? Söyle hemen siktir edip göndereyim seni ileri zekalı aptalım benim. Kıyamam sana!
gahsjdjasdas
lan haykırdım aq. 10sn sonra da yerine utanıp video'yu kapattım. siktiğimin delisi.
(bkz: alman kanalı pert oldu)

(bkz: nasıl koyduk)

senin şu yaptığını peygamber efendimiz yapar mıydı? hani müslümanız onun izinden gidiyoruz ya? az insancıl olun insancıl. allah büyüktür ama.
her seçim öncesinde halka methiyeler düzüp seçim sonuçları açıklanınca bunlar gerizekalı, aziz nesin, anadolu çomarı, makarnacı demeye başlayanların hezeyanı. hayır sanki başka ülkede yaşama şansı var ibişin.
bir havalar bir havalar. sanırsın ejderhası var amk. şunda ki özgüvene bak.
görsel

Biz derken gerizekalılara gönderme yapıyor.

Bu yüzden ülkeden gitmiyoruz siz aklınızı kullanmayı öğreniyorsunuz.
"Burası müslüman ülke" der mesela bu gerizekalı arkadaşımız. Lâkin toprağında Amerikan üssü olan bir devlet, nasıl müslüman devlet olur?
8 kere üst üste kaybedip tepelerine balyoz gibi inen başkanlık sistemine rağmen bile kendilerini einstein sananlarla aynı ülkede yaşamak dan daha farklı olamaz .

8 kere üst üste kaybeden einstein lar .

50 seneden beri muhalefet kalan einstein lar var .

kafa çok lakin icraat yok .

nasıl bir kafa çok oda muamma değil tabiki .

beceriksiz vasıfsız einstein .