1. 1.
  Sürekli bunalım takılan,HIM,Rasmus gibi gruplar dinleyen,çoğunlukla converse giyip gözlerini dayak yemiş insan gözü kategorisine sokan makyajlar yapan,rock'n'coke gibi organizasyonlarda ve bazı barların olduğu mekanlarda * * sık sık karşılaşabileceğiniz tipler. Sözde solcudur ayrıca bunlar;ama nike converse gibi markaları giymekte hiçbir sakınca görmezler.

  (bkz: nerde o eski solcular)
  (bkz: dün boktu bugün koktu)
  8 -5 ... ucuncayir666
 2. 2.
  amacını şaşırmış tiplerdir,insan olmaktan uzaktırlar...
  onu bu hale kimin soktuğu meçuldür,nasıl çıkacağı ayrı bir muammadır...
  siyasetle falan alakaları yoktur,zaten siyasete herkesin kafası basamaz ama bunların hiç basmaz...
  öyle yaşarlar giderler...
  -2 ... probus
 3. 3.
  Toplumda kendine bir yer edinmeye ve/veya çekici olmaya çalışıyordur. Normal karşılanmalıdır.
  2 ... baybars
 4. 4.
  farklı olmak isteyen, ancak farklı olmayı farklı algılamış olması muhtemel genç kız. müsamaha gösterilmelidir.
  5 ... hafiye
 5. 5.
  kendileri hakkında ağır ithamlarda bulunulmaması gereken kızlardır. gotik motik onlar bizim kızlarımızdır. onları gerizekalılıkla itham etmek yerine düştükleri gotiklikten nasıl kurtarılacakları tartışılmalıdır.
  5 ... arabaciarabayatasget
 6. 6.
  aslında ozenti olmayan kız, gotik olmak oyle kolay degildir. ceset gibi bembeyaz bir surat uzerine agır ve simsiyah goz makyajı yapıp, hep deri ve siyah giyinmek gotik metal yapan gruplari dinleyip ozellikle de ceset olmak hiç oyle ozenilecek bir vaka degildir.
  3 -1 ... fhmer
 7. 7.
  gerizekalı olmayan gotik kız kıstasları nedir acaba? herkesi bir sınıfa sokmak da türk milletinin vazgeçilmez eylemidir. gotik kızlar, özenti olabilir belki de başka bir şey ama şu var ki yok bu tiki yok bu gotik yok bu normal çok ezik diyerek hep bir kalıba sokmak zorundayızdır. peki bu sınıfa sokan şahıslar mükemmel midir? mükemmel olmasa da mükemmele yakın kişiler der tamam büyüksün denilir ama eğer değilsen kendine bir bak.
  4 -3 ... kacak kelebek
 8. 8.
  sınıflandırma yaparak sınıf dışı kalacağını düşünen ama bunu yaparken kendi sınıflarının çizgisini çeken sosyal tespit insancıklarının yarattıkları etiketlerden sadece biri. çok kolay çünkü hemen ak hemen kara demek. bakın misal, ben de bu türü tespit ettim şimdi hemen başlık açayım:
  (bkz: kategorize ederek kategori dışı kaldığını sanan ezik tip)
  hemen altına iki entry çakıyorum hacı, şukelalara doymuyorum.
  1 ... pebble submarine
 9. 9.
  bursada eski adliyedeki kız populasyonu.
  4 ... bilinmiyor
 10. 10.
  gerizekalı gotik özenti kız, normal gotik kızlarla karıstırılmaması gereken gotik kız toplulugudur. popüler kültüre karsı olduklarını idda etseler de kendileri de cogunluk gotik diye gotik olmuslardır. savundukları seyin tersini yaptıkları için de gerizekalıdırlar.
  (bkz: ben bugun bunu gördüm)
  (bkz: alem gotik olmuş)
  2 ... shinobi