bugün

Sürekli bunalım takılan,HIM,Rasmus gibi gruplar dinleyen,çoğunlukla converse giyip gözlerini dayak yemiş insan gözü kategorisine sokan makyajlar yapan,rock'n'coke gibi organizasyonlarda ve bazı barların olduğu mekanlarda * * sık sık karşılaşabileceğiniz tipler. Sözde solcudur ayrıca bunlar;ama nike converse gibi markaları giymekte hiçbir sakınca görmezler.

(bkz: nerde o eski solcular)
(bkz: dün boktu bugün koktu)
amacını şaşırmış tiplerdir,insan olmaktan uzaktırlar...
onu bu hale kimin soktuğu meçuldür,nasıl çıkacağı ayrı bir muammadır...
siyasetle falan alakaları yoktur,zaten siyasete herkesin kafası basamaz ama bunların hiç basmaz...
öyle yaşarlar giderler...
Toplumda kendine bir yer edinmeye ve/veya çekici olmaya çalışıyordur. Normal karşılanmalıdır.
farklı olmak isteyen, ancak farklı olmayı farklı algılamış olması muhtemel genç kız. müsamaha gösterilmelidir.
kendileri hakkında ağır ithamlarda bulunulmaması gereken kızlardır. gotik motik onlar bizim kızlarımızdır. onları gerizekalılıkla itham etmek yerine düştükleri gotiklikten nasıl kurtarılacakları tartışılmalıdır.
aslında ozenti olmayan kız, gotik olmak oyle kolay degildir. ceset gibi bembeyaz bir surat uzerine agır ve simsiyah goz makyajı yapıp, hep deri ve siyah giyinmek gotik metal yapan gruplari dinleyip ozellikle de ceset olmak hiç oyle ozenilecek bir vaka degildir.
gerizekalı olmayan gotik kız kıstasları nedir acaba? herkesi bir sınıfa sokmak da türk milletinin vazgeçilmez eylemidir. gotik kızlar, özenti olabilir belki de başka bir şey ama şu var ki yok bu tiki yok bu gotik yok bu normal çok ezik diyerek hep bir kalıba sokmak zorundayızdır. peki bu sınıfa sokan şahıslar mükemmel midir? mükemmel olmasa da mükemmele yakın kişiler der tamam büyüksün denilir ama eğer değilsen kendine bir bak.
sınıflandırma yaparak sınıf dışı kalacağını düşünen ama bunu yaparken kendi sınıflarının çizgisini çeken sosyal tespit insancıklarının yarattıkları etiketlerden sadece biri. çok kolay çünkü hemen ak hemen kara demek. bakın misal, ben de bu türü tespit ettim şimdi hemen başlık açayım:
(bkz: kategorize ederek kategori dışı kaldığını sanan ezik tip)
hemen altına iki entry çakıyorum hacı, şukelalara doymuyorum.
bursada eski adliyedeki kız populasyonu.
gerizekalı gotik özenti kız, normal gotik kızlarla karıstırılmaması gereken gotik kız toplulugudur. popüler kültüre karsı olduklarını idda etseler de kendileri de cogunluk gotik diye gotik olmuslardır. savundukları seyin tersini yaptıkları için de gerizekalıdırlar.
(bkz: ben bugun bunu gördüm)
(bkz: alem gotik olmuş)
(bkz: gotik görünümlü özenti) * *
yurdum 15-18 yaş arası genç kızlarının bir dalı gotik'lik.. heartagram ne abi ya pentagram olacak yada hiç bişe olmayacak. him ne abi, ya tam metal dinleyeceksin, yada hiç metal! "aykırıyım ben, gelmeyin üstüme tersim asabiyim coolum sertim yaram var eski çıktığımdan tekme yedim gelmeyin üstüme leaaynn" duygularına hakim bu tek hücreliler, gotik olmak için bunlardan başka bir çok sebepte uydurabilirler..

(bkz: gotik yaşam tarzı)
gerizekali gotik özenti kız olmak için ilk adım 14-17 yaşları arasında olunmalı ve bu akıma gönül verildiği zaman bir an önce gidip bekaret kaybedilmelidir. ondan sonra işin kılık kıyafet boyutuna geçilir. siyah dar bir etek, altına file çorap, en alta da mevsime göre siyah bot veya converse tercih edilir ( daha fazla cesur olan arkadaşlar için siyah dize kadar uzanan sivri topuklu deri çizme de önerilebilir böylece gotikliğe atılan ilk adım daha kolay ve zahmetsiz gerçekleştirilebilir) en üste de siyah mor ve ya gri renklerde bir tşört alındı mı ikinci evre de tamamlanmış demektir.
şimdi gelelim aksesuarlara bir kere ellere, baş parmak ve işaret parmağın kesiştiği o yumuşak et kısmından geçirilmek suretiyle dirseklere kadar uzanan file yırtık eldivenlerden takılması mecburidir efendim.tabikide tırnaklarımızı uzatmak ve itinayla siyah oje sürmek de gerekir.her parmağa barış manço gibi yüzük takmak yerine 3 veya 4 parmağa birden takılabilen yüzükler revaçtadır şu an yurdum gerzek gotik kız piyasında.boyun kısmına gelecek olursak boynumuza tabikide siyah tasma takıoruz, hatta köpeklerin boynuna takılan siyah dikenlilerden takıyoruz ki ne kadar aykırı olduğumuz anlaşılsın( dikenlerin boyu aykırı olma katsayısına göre uzatılıp kısaltılabilir opsiyonludur)tabikide en önemli aksesuvarımız olan saçlarımız da büyüsüne kapıldığımız akıma uygun olmalı yoksa nasıl bu alemde kendinize bir yer edinebilirsiniz. şimdi eğer derseniz ki ben daha soft bir görüntü istiyorum kendime , sadece görüntümle etkilemek değil ağzımı açtığım zaman iki çift laf edebileceğime inanılır bir imaj sergilemek istiyorum o zaman düz uzun katsız siyah saçtan şaşmıyoruz ama ben gerzeğim konuşabilme yeteneğinden yoksunum şöle bana bir şekil yapta vereceğim erkek katsayısı artsın diyor iseniz eğer o zaman seçeneğiniz bol kırmızı mor uzun kısa size kalmış.
ben bu yola başkoydum, şu ana kadar yaptıklarım hoşuma gitti bi de bunu perçinleyeyim diye bir iddianız varsa body modification olayına girmeniz kaçınılmaz. o zaman hemen bel bölgesine ya da daha kaba tabirle göt çatalı üstüne tribal bir dövmeyle ve göbek deliğinizi deldirme ile işe başlayınız nasılsa devamı gelecektir.
dinlenecek müzik mi, ne müziği canım siz gerizekalı özenti gotik kızsınız girin işte bir takım sitelere ordan bi kaç grup adı öğrenin sorarlarsa sölersiniz. gerçi kim sorucak ki?
tek gecelik hatundur. avlamak için iki fırfırlı söz ve ufak bir tiki görünüm yeterlidir.

müstehaktır gothic/doom metali kirleten bu gerizekalılara...
"$erefsiz haysiyetsiz pis mahlukat" tadinda bir konu.
gotik nedir? kime denir? ozenti olup olmadigi nasil anla$ilir? hepsi ve daha fazlasi; az sonra.
evi olmadığını düşündüğüm rexx'de yatıp kalkan kz şeklidir.
muhtemelen cradle of filth dinliyor ve mtv izliyordur.
(bkz: liseli gotik kizlar)
gerçek gotiklerin artık kalmadığı için boşuna üzülmesin yeni bir şeyler bulsun diyeceğim ergen kız.
(bkz: bu dahil bütün genellemeler yanlıştır)
kendini aramaya çıkmış sonra insanların en çok ilgisini çeken tipleri farketmiş ve orada kalmış olan kızdır. kendini bulduğunu sanır ondan sonra ama aslında kendini daha çok kaybetmiştir de kendisi de farkında değildir.
kızılay Dost kitabevinin önünü mesken tutmuş hatunlardır.
18 yaşına yeni girip de sağa sola "hayat bana bir şey vermedi, 30 yıldır gülmedim ben biliyor musun" bakışları atan özenti kızdır. müziğe sevdâsını içinde değil de dışında yaşayanlarındandır. deja vu, manga, aydilge gibi grupların sahne aldığı festivallere cradle of filth t-shirt'üyle gelenleri vardır bir de bunların. şeytan âyinlerine kurban edilesidirler.
che tişörtü giyip b*k gibi kara makyaj yapıp etrafta yeni transfer olmuş yabancı futbolcu gibi gezerler.bir de bana bakıyolar mı acaba diye etrafı süzerler.*
hiçbir zaman şu resimdeki gibi olamayacak olan kızlardır. (bkz: http://www.ilcancello.com...girl/nude_gothic_girl.jpg)