bugün

dönmez dostum. dünya üzerinde milyonlarca insan varken neden dönsün.
dönmesin hatta dönme ihtimali varsa o limanı bombalayın. net.
görsel

ne sen dönmesini bekle ne kendisi dönsün sen beklemeden..
Mantığınız dönmemesinin en iyisi olduğunu söylüyorsa gerçekten doğru olan budur ve buna rağmen duygulara asılıp beklemek sizi obsesif yapar başka da bi boka yaramaz.
Yani diyorum ki güçlü olun azcık, yaşayın acınızı ama sonlandırın biyerde önünüze bakın, yoksa hastalıklı bi tip olursunuz, ne kendinize ne karşınıza çıkacak insanlara hayrınız olur!
geri dönmez.
Dönse de eskisi gibi olabilecek mi?
Çok istedim yaptıklarına rağmen ama dönmeyecek.
--spoiler--
ayrılıklar da sevdaya dahil.
--spoiler--

yolu açık olsundur. herkes mutlu olmak için çaba sarfederken mutluluğu gitmekte bulan sevgilidir. dönmesini hiç tavsiye etmem. "biraz değiştim herkes kadar sen kadar..."
Çarparak çıktığı kapıya geri dönecek kadar dönek biriyse yol verin gitsin aq. Beklenmeyecek sevgilidir.
Asla dusunmedigimdir.
Ne gerek var ki?
Bir de üstüne anlamlar yukleyip hala araştıranlar yok mu delirtiyorlar beni.
Lan gitti ulan gitti.
Bak hayatina.
Dönmeyecek boşuna beklemeyin.

Canları cehenneme.
artık beklemeye bile enerjimiz yok , hayatın rüzgarında öylesine savrulup dallara takıldıkça anlıyoruz durmamız gerektiğini .
işte o takılma anlarında fark ediyoruz etrafımızdaki, şiddeti ya da güzelliği .
oysa ki herkesin derdi net..'huzur '' ama onu bulmak mucize gibi.
kalan her şey onunla geliyor. biz sadece huzuru arayan ruhlar olarak, bazen kendi rüzgarımıza bazen de başkalarının fırtınalarına ortak oluyoruz.
ama yaş geçtikçe o fırtınalar yoruyor ve sen rüzgarlarını sorguluyorsun.
SESSiZ GEMi
Artık demir almak günü gelmişse zamandan,
Meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.
Hiç yolcusu yokmuş gibi sessizce alır yol;
Sallanmaz o kalkışta ne mendil ne de bir kol.
Rıhtımda kalanlar bu seyahatten elemli,
Günlerce siyah ufka bakar gözleri nemli.
Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu!
Dünyada sevilmiş ve seven nafile bekler;
Bilmez ki giden sevgililer dönmeyecekler.
Birçok gidenin her biri memnun ki yerinden,
Birçok seneler geçti; dönen yok seferinden.
Yahya Kemal BEYATLI
nereye dönecek. ya ölmüştür,ya bunamıştır.
Kurt kışı unutur ama ayazı asla dedi deli...bekleyen kişiye.
gelmeyecek biliyorsun ama insan bekliyor işte..
her şeyin değiştiği bu zamanda seneler geçse bile ilk gittiği gün gibi seviyorsun.
herkesten kıskanırken "o" nun yüzü gülsün ben zaten mutlu olurum diyorsun, uzaktan gizli gizli sevmeyi öğreniyorsun,
vay be diyorsun hala bir şeyler öğreniyorum senden.
keşkeler keşke hiç olmasaydı diyorsun.
duvara konuşsan gamdan yıkılır, nehir olsa kurur bu nasıl bir boşluk hissi ?
atık ne zaman düşeceğim, ne zaman bitecek?
kendimden geçtim. bitmiyor, bitmedi..
dönmeyecek anlıyor musun dönmeyecek, gidenler dönmez, nergis de dönmemişti çünkü.
depozito vermesi beklenen ev sahibi gibidir. sen kiranı düzenli ödersin, eve zarar vermezsin ama o duvara çivi çakmışsın deyip paranı vermez. bazı ev sahipleri ve sevgililer nankör olabiliyor. evi, sevgiliyi değiştirip aynı yolu tırtıklamamak en güzeli gibi.
Bu aralar içinde bulunduğum psikolojik durum.Aslına bakarsanız döneceğinden pek umudum yok ve kendine yeni birini çoktan bulmuş.Sorun ne biliyor musun sevgili sözlük? Sorun; sen kendini karşındaki kişinin senin için gerçek kişi olduğuna inandırıyorsun, ona içini açıyorsun ve bunu hayatında ilk kez bir insana yapıyorsun çünkü ona güveniyorsun ve seni olduğun gibi kabul edeceğine ve sana sen olma şansını vereceğine inanıyorsun.Sizce sevmek nedir sevgili sözlük? Bir insana sevgi verip ondan sevgi beklemek mi? Yoksa seni gerçekten sevdiğine inandığın bir insana kendisi olabilme şansını verebilmek mi?
Dönmez. Başkasını bulur belki de evlenir, belki de o başkası zaten vardır.
beklemelerin en anlamsızı. o gitmiş başkasını bulmuş başka kollarda sen hala bana geri dönsün diye bekliyorsun. harbi malsın amk.
Sen dönmesini beklersin o başkasının hayalini kurmaya başlamıştır bile dönmesinin tek ihtimali hayalini kurduğu buna tekmeyi basınca yalnız kaldığında sana kalır yine gelir sonra yine gider gelir gelmez tekmelemek gerekir.
Binlerce acı yaşadıysan eğer gelirse daha fazlasını yaşarsın.Bırak eskide kalsın aslında.Hayatına yeni insanlar al.Bazıları hayatından gitmeli ki yerine daha iyileri gelebilsin.allah senin istediğin bi şeyi yapmayıp seni üzüyosa ilerde seni üzmemek için ondan daha iyi planları vardır.
eski sevgilisini bekleyen net ece'dir yani. erasmusa gitmesemde şuan beklemedigim gibi yemin ediyorum hayat buymuş diyorum 1.5 senem kocaman bir çöp.
https://youtu.be/wSqbEYe_GUc
Bitmiş bir ilişkide son olarak beklenen girişim. Boşa bekleyin. Tek taraflı kıvılcımdan iki tarafta yarar göremez.