bugün

orjinal başlık : geri dönen eski sevgilinin başkasıyla yattım demesi

hayata dair iç burkan detaylardan biridir.

sizden ayrılan sevgili 2 ay sonra geri gelir ve sizi sevdiğini söyler. bunun yanında bu 2 aylık süre içinde başka biriyle çıkıp onunla yattığını da söyler. ne yapacağınızı şaşırırsınız. mal olursunuz mal!

çok dertliyim sözlük. yardım et bana!
ne yapacağınızı şaşırmayın. net kararlı olun. ilerisi hem sizin için hem onun için hiç de iyi olmayan olaylara gebedir. şu anda sizi sevdiğini söylemesi sizin de bu lafa tav olmanız eski günlerin hatrınadır o kadar.

muhtemelen yattığını söylediği o birisi kapıyı gösterdiği için sizin yanınızdadır.
sırf bunu söylemek için geri döndüyse eğer ağzına ağzına vurulası sevgilidir. ama pişman olup dönmüş ise sadece reddedilmelidir. ağzına ağzına vurmak yersiz olur. ve hatta kabalık.
(bkz: sol şerit bu saatlerde boş olur)
(bkz: kalabalık yapmadan ilerle canım)

gibi bakınızları, bi insana karşı kullanmak için ideal bir konu başlığıdır.

edit: başka adamla yattıktan sonra, diğer sevgiliye geri dönüp, onun tarafından da reddedilen kız burda sanırım.
ayrılık sebebinin ve kimin terkettiğinin önemli olduğu ciddi sorundur. ya gemileri yakıp "tamam" diyeceksiniz, ya da komple tersaneyi yakıp "hayır" diyeceksiniz.
Aklınızdan bu olayı çıkaramadığınız sürece tekrar çıksanız da boşadır. Her an o olay aklınıza gelir. Ağzınızın tadı tuzu kalmaz. Yol yakınken geri dönülmesi tavsiye edilir. Tabi eğer bu olaylar umrunuzda değilse, unutabilirim diyorsanız durmayın devam edin. Bu ilişkiyi kurtarabilirsiniz (belki).
+ geri döndüm
- neden
+ çünkü başkasıyla yattım
- ne alaka lan
+ senle de yatim geri gidecem
- vay anasını
geldikleri gibi giderler felsefesinin uygulanması gereken durumdur bu.

(bkz: boş ver abi sana kız mı yok)
h:hanna
e:eski sevgili.
gecenin bir yarısı çalan telefon sabah işe gitmesi gereken bendenizi uyandırır.
h: alo?
e: aloooo uyuyor musun?(içmiş, belli)
h: uyumayayım mı?
e: uyuma allahın belası ben uyuyor muyum?
h: bana ne senden be. yat zıbar.
e: kızım var ya mala çevirdin beni malaaaa.
h: aslına döndün yani?
e: bak benle böyle konuşma zaten başıma ne geldiyse senin yüzünden geldi.
h: ne geldi başına ya?
e: gittim o kadınla senin yüzünden yattım.
h: hangi kadınla?
e: o kadınla işte. kızdım sana ama özledim de gittim yattım hıncımı aldım anlıyor musun?
h: banane be adam, biz ayrılalı yıllar olmuş, yattıysan karını aldattın bana ne?
e: ama ben seni aldatmış gibi hissediyorum.
h: valla yanlış hissediyorsun.
e: bak özledim diyorum gel tekrar deneyelim.
h: hem sarhoş, hem sadakatsiz hem de salaksın.
telefon tamamen kapatılır ve kalınan yerden uykuya devam edilir.
bende yattım denilebilir salaş bir tavırla.
midenin durumuna bağlı. benimki kaldırmaz.
+geri döndüm kamil.
-necla esah mı diyon?
+evet ama başkasıyla yattım.
-kimle?
+mahmut'la.
-önemli değil.
+nası önemli değil?
-ben de yattım mahmut'la.
+nası yani ya?
başkasıyla yatmış olabilir ama kalbini de onda bıraktıysa hiç düşünmeden ilişkinize devam etmeyin.
benim gördüğüm ve yaşadığım kadarıyla bir kez ayrılınan bir ilişkiden çok yüksek bir oranla hayır gelmiyor bir daha. dolayısı ile bir başkası ile yatması ya da yatmaması pek de mühim değil, ayrılınan sevgili ile tekrar birleşmek (genellikle) doğru bir hareket değildir.
şimdi böyle durumlarda , bu geri dönen sevgili, o kadar saçma sapan felsefe yaptırıyor ki bazılarına, hak getire..

- ahmet ben biriyle yattım.
+ hissederek yatmadın ama değil mi aşkım, sevmedin onu elbette.
- yok aslında severek seviştik biz.
+ inanmıyorum, 2 günde mi oldu tüm bunlar?
- evet evet, gayet aşık oldum ve aşık olduk madem yatalım da dedik, yattık.
+ belanı versin senin...

sevmeden yatınca, masum oluyor sanki karşı taraftaki.
kız-erkek farketmez kabullenmek için mide değil işkembe gerekecek durumdur.
artık eski sevgili olduğu için siklenmemesi gereken söz.
alnına öpücük koyup, o bölgeden koşarak ayrılınması gereken durumdur.
Siktir derim kime verdiysen onun yanına hadi yallah. derim
son bir kez daha çakılıp yollanması gereken sevgili söylemidir.
bir pompa ve ardından bir tekme ile ödüllendirilecek olan bayandır.
geri dönmesi başlı başına bir hatayken, bunu anlatması da tamamiyle bir hata olup, anında kendisinden uzaklaşılması gereken insan söylemi. ama işte, geri dönmesi tekrar bir ilişkiye açılan yelken değilse, bunu anlatması dahi kalpte ağrı yapar.
Defet gitsin, aşağıla ki haddini bilsin, namussuzluğuyla başbaşa kalsın...
Pisliğini sana bulaştırmadan defet, yüzüne tükür, iyice aşağıla, nasıl bir pislik olduğunu bildir.
harikasın hayatım. Ne yaptınız ve nasıldı ? hoşuna gitti mi diye sorularak hoş karşılanmayı bekleyen kahpe Ex gf'dir.

Ayrıca her tanıdığına bacaklarını açan yazarımsının insanların bu konudaki düşüncelerini ve tepkilerini öğrenip ılımlı bir hale getirme çabasıdır bu hödö. *
dürüstlüğü için teşekkür edilip hayırlı işler hayatta başarılar denilmesi gerekir. çünkü siz karşınızdaki kişiyi kazanmış bile olsanız ilişkiniz masumiyetini yitirdiğinden dolayı mutlu olamazsınız.